گروگانگیری مسلحانه در شیراز/ ۳ گروگان ‌آزاد شدند‌

کد خبر: 1275044

فرمانده انتظامی شیراز از گروگانگیری مسلحانه در شیراز خبر داد و گفت: در یک عملیات ضربتی پلیس، ۳ گروگان صحیح و سالم آزاد شدند.

 گروگانگیری مسلحانه در شیراز/ ۳ گروگان ‌آزاد شدند‌

سرهنگ فرج شجاعی در تشریح جزئیات این گروگانگیری اظهار داشت: بامداد امروز بیست و ششم بهمن‌ماه در پی اعلام به مرکز فوریت‌های پلیسی ١١� مبنی بر وقوع یک فقره آدم‌ربایی در شهرک "رکن‌آباد" شیراز و متواری شدن گروگانگیرها، بلافاصله شناسایی و دستگیری آنها در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری "٣� رکن آباد" در بررسی‌های اولیه مطلع شدند فردی ٢6 ساله با تهدید سلاح گرم با ورود به منزل مردی ٨� ساله، وی و ٢ فرزند 4� و 45 ساله‌اش را گروگان و با همکاری یک راننده سواری پژو پارس آنها را به منزل خود انتقال داده‌اند.

فرمانده انتظامی شیراز خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی سریعا تحقیقات خود را آغاز و مخفیگاه گروگانگیرها را شناسایی و با حضور به موقع در محل، موفق شدند در کمتر از یک ساعت گروگان‌ها را صحیح و سالم از چنگ آدم ربایان آزاد کنند.

شجاعی با بیان اینکه در این خصوص یک نفر گروگانگیر دستگیری و تلاش برای دستگیری دیگر همدستش که قبل از حضور پلیس متواری شده بود ادامه دارد، تصریح کرد: در بررسی‌های تخصصی مشخص شد علت گروگانگیری اختلافات ملکی بوده است.متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسر/تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها