حجت الاسلام صادقی: راه حل مشکلات کشور، قهر با صندوق رأی نیست

کد خبر: 1275428

رییس مرکز توسعه حل اختلاف کشور گفت: ما در کشور مشکل داریم ولی راه حل، قهر با صندوق رای نیست.

حجت الاسلام  صادقی: راه حل مشکلات کشور، قهر با صندوق رأی نیست

حجت الاسلام  هادی صادقی در حاشیه نشست خانه گفت و گوی انتخابات در دانشگاه تهران اظهار کرد: انتخابات پیش رو یکی از صحنه های اقتدار آفرین برای کشور خواهد بود به شرط حضور حداکثری مردم. از اول انقلاب هر وقت مردم حضور قوی داشتند، موفقیت ما بیشتر شد.

وی ادامه داد: دشمنان ما تمام تلاش خود را گذاشته اند تا مردم را از حل مشکلات کشور ناامید کنند. ما در کشور مشکل داریم ولی راه حل، قهر با صندوق رای نیست بلکه راه حل، حضور در انتخابات و انتخاب بهترین افراد است. کسانی باید به مجلس راه یابند که بتواند تحول آفرین  باشند. باید از  حق رای به خوبی استفاه کنیم.

صادقی افزود: ما در قلب و مرکزیت جبهه مقاومت هستیم و چشم رزمندگان حماس در غزه، رزمندگان عراق، لبنان و یمن  به ما دوخته شده است. با مشارکت مان موجب امیدواری آنها و ضعف بیشتر اسرائیل آمریکا و متحدان خواهیم شد. با ررای خود از کودک کشته شده بی گناه فلسطینی حمایت می کنیم.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه مجلس خبرگان رهبری، گفت: اهمیت این مجلس فقط در انتخاب رهبر نیست بلکه در نظارت بر رهبری و مشاور امین رهبری هم هست و این مطالبه رهبری هم هست ولی هنوز محقق نشده است چون خبرگان رهبری این ماموریت را جدی نگرفته و فقط سالی دوبار تشکیل جلسه داده است و وارد مسائل کلان کشور نشده است. رهبری از اعضای مجلس خبرگان خواستند روند کلان کشور را رصد، نقادی کرده و پیشنهاد دهند. امیدوارم مجلس خبرگان بعدی این ماموریت را انجام دهد./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها