آتش سوزی در قطار متروی خط پنج در ایستگاه گلشهر +فیلم و تصاویر

کد خبر: 1277839

مسافرگیری برای دقایقی متوقف شد و مسافران در حالی که چشم شان میسوخت از ایستگاه خارج شدند

آتش سوزی در قطار متروی خط پنج در ایستگاه گلشهر +فیلم و تصاویر

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه درباره جزئیات آتش‌سوزی در قطار متروی خط ۵ در ایستگاه گلشهر توضیح داد.

هادی زند اظهار کرد: امروز (پنجشنبه 10اسفند ماه) ساعت 13:16، قطار اعزامی از پایانه در  ایستگاه گلشهر بخاطر آتشی که در طبقه پایین واگن چهارم ایجاد شده بود، تخلیه مسافری داشت.

وی با بیان اینکه در این حادثه هیچکس آسیب ندیده است، تصریح کرد: بعد از عملیات اطفای حریق، قطار دیگری در ساعت 13:35 برای مسافرگیری وارد خط شد.

زند خاطرنشان کرد: در حال حاضر سرویس‌دهی در خط 5 متروی تهران بدون اختلال درحال انجام است. علت بروز آتش هنوز مشخص  نیست.

33

34

جزییات حادثه آتش سوزی در خط ۵ مترو تهران

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: خط ۵ مترو تهران از گلشهر به سمت صادقیه، دقایقی به علت بروز حادثه آتش سوزی مسافرگیری نداشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، هادی زند، مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه درباره جزئیات حادثه آتش سوزی در خط ۵ مترو تهران اعلام کرد: امروز (پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه) ساعت ۱۳:۱۶، قطار اعزامی از پایانه در ایستگاه گلشهر بخاطر آتشی که در طبقه پایین واگن چهارم ایجاد شده بود، تخلیه مسافری داشت.

وی با بیان اینکه در این حادثه هیچکس آسیب ندیده است تصریح کرد: بعد از عملیات اطفا حریق در ساعت ۱۳:۱۶ دقیقه این قطار به پایانه اعزام و قطار دیگری در ساعت ۱۳:۳۵ برای مسافرگیری وارد خط شد.

زند خاطرنشان کرد: در حال حاضر سرویس دهی در خط ۵ متروی تهران بدون اختلال در حال انجام است.

لازم به توضیح است، علت بروز آتش‌سوزی هنوز مشخص نیست.

حجم ویدیو: 3.45M | مدت زمان ویدیو: 00:00:14 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها