امسال ۲ چهارشنبه‌ سوری داریم / از روشن کردن بالن آرزوها خودداری کنید

کد خبر: 1278966

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران با اعلام آماده‌باش ۱۸۰۰ آتش‌نشان در ۱۰۰۰ نقطه از پایتخت در روز چهارشنبه‌سوری، از شهروندان درخواست کرد که نکات ایمنی را رعایت کنند و از روشن کردن بالن آرزوها در این شب خودداری کنند‌.

 امسال ۲ چهارشنبه‌ سوری داریم / از روشن کردن بالن آرزوها خودداری کنید

 قدرت‌الله محمدی صبح امروز (۱۶ اسفند ۱۴۰۲) در نشست خبری مدیران معاونت خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به پویش «نه به چهارشنبه سوری خطرناک» گفت: امسال دو چهارشنبه‌سوری را خواهیم داشت و در این راستا نیز هفته گذشته جلسه‌ای با مدیران روابط‌عمومی سازمان آتش‌نشانی شهرهای مختلف برگزار شد و برنامه ریزی خوبی برای چهارشنبه سوری پیش بینی شده است.

وی با بیان این که ۱۳۸ ایستگاه آتش‌نشانی در روز چهارشنبه سوری فعال هستند، افزود: ۱۸۰۰ آتش‌نشان در ۱۰۰۰ نقطه از شهر تهران در روز چهارشنبه‌سوری به صورت آماده‌باش خواهند بود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران ادامه داد: از رسانه‌ها درخواست می‌کنیم کلیپ‌هایی از حوادث و خطرات چهارشنبه‌سوری سال‌های گذشته را برای آگاهی بیشتر شهروندان منتشر کنند و همین‌طور از شهروندان می‌خواهیم که نکات ایمنی را رعایت کنند و دست به اعمال خطرناک نزنند.

این مقام مسئول تاکید کرد: والدین حتما همراه فرزندانشان باشند و مراقبت کنند تا کار به اعمال خطرناک نرسد.

محمدی همچنین ضمن صدور هشدار نسبت به روشن کردن بالن آرزوها گفت: هموطنان از روشن کردن بالن آرزوها خودداری کنند، زیرا خطرات بسیاری را به همراه خواهد داشت.

وی در پایان ضمن اعلام آمادگی سازمان آتش‌نشانی در چهارشنبه‌سوری تصریح کرد: از شهروندان درخواست می‌شود به هیچ عنوان در جنگل‌ها و بوستان‌ها آتش روشن نکنند./ ایلنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها