هشدار سردار رادان به برخورد جدی با تخلفات حادثه‌ساز در نوروز

کد خبر: 1279648

فرمانده فراجا بر ضرورت برخورد با تخلفات حادثه‌ساز در ایام نوروز تاکید کرد و از مردم نیز خواست که در این ایام از تظاهر به روزه‌خواری پرهیز کنند.

هشدار سردار رادان به برخورد جدی با تخلفات حادثه‌ساز در نوروز

فرمانده فراجا بر ضرورت برخورد با تخلفات حادثه‌ساز در ایام نوروز تاکید کرد و از مردم نیز خواست که در این ایام از تظاهر به روزه‌خواری پرهیز کنند.

سردار احمدرضا رادان در جریان برگزاری رزمایش طرح نوروزی پلیس راهور و دیگر دستگاه‌های خدماتی و امدادی که صبح امروز در محل دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد، گفت: امسال تمام دستگاه‌ها به شکل تمام قد در طرح نوروزی مشارکت دارند. نوروز امسال به دلیل مقارن شدن با ماه رمضان از ویژگی خاصی برخورداراست و لذا شعار انتظامی کشور در این ایام آرامش و امنیت در بهار قرآن و طبیعت است.

وی ادامه داد: در سال جدید ماموران و نیروهایی که برای خدمت به مردم در جاده‌ها مستقر می‌شوند روزه هستند و باید ۲۴ ساعته به مردم خدمت رسانی کنند لذا از مردم هم می‌خواهم که با رعایت قوانین و مقررات آنها را همراهی کنند.

 

رادان با بیان اینکه بیش از ۸۰ هزار نیرو در ایام نوروز از چندین سازمان‌ و دستگاه‌ در جاده‌ها مستقر می شوند، گفت: هدف از این استقرار تامین آرامش و امنیت مردم است.

فرمانده فراجا با تاکید بر ضرورت برخورد با تخلفات حادثه‌ساز گفت: در این میان افزایش مبلغ جریمه‌های رانندگی می‌تواند بازدارنده باشد. حقیقت این است که طبق آمارهای ما کمتر از ۱۰درصد از رانندگان مرتکب تخلف می‌شوند. اما همین ۱۰ درصد قانون گریز برای ۹۰ درصد دیگر نیز حادثه ساز شده و ایمنی ترافیکی را از بین می‌برند. از این رو تاکید دارم که باید با این متخلفین به صورت جدی برخورد شود.

وی همچنین با اشاره به همزمانی ماه مبارک رمضان و سفرهای نوروزی گفت: مردم و مسافران از تظاهر به روزه خواری در این ایام پرهیز کرده و رستوران‌ها در شهرهای مسافرپذیر نیز با توجه به پروتکل‌های اعلام شده از سوی پلیس خدمات‌رسانی خود را انجام دهند.

رادان: شعار ما آرامش و امنیت در بهار است

فرمانده کل انتظامی کشور:شعار پلیس آرامش و امنیت در بهار قرآن و طبیعت است.

۸۷ هزار نیرو در از همه سازمان‌های خدماتی در شهر و جاده‌ها برای خدمت‌رسانی به مردم قرار می‌گیرند.

۱۰ درصد از رانندگان اقدام به تخلف مقررات راهنمایی و رانندگی دارند و حوادث را رقم می‌زنند که باید جرایم‌شان بازدارنده باشد.

 

حجم ویدیو: 3.64M | مدت زمان ویدیو: 00:01:56 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها