هشدار اورژانس درباره افزایش فوتی‌های چهارشنبه سوری

کد خبر: 1279673

رئیس اورژانس کشور نسبت به افزایش مصدومان و آسیب دیدگان حوادث مرتبط با چهارشنبه سوری در کشور هشدار داد و گفت که از ابتدای اسفندماه تاکنون 275 تن در این حوادث مصدوم شده و هفت تن نیز جان خود را از دست داده‌اند.

هشدار اورژانس درباره افزایش فوتی‌های چهارشنبه سوری

جعفر میعادفر دراین باره گفت: آمارهای مرکز EOC اورژانس کشور نشان می‌دهد که از ابتدای اسفندماه تاکنون در مجموع 282 تن در حوادث مرتبط با چهارشنبه سوری دچار آسیب شده اند که از این تعداد 275 تن مصدوم شده و متاسفانه هفت تن نیز جان خود را از دست داده‌ند.

وی با بیان اینکه شمار آسیب دیدگان و موارد فوتی تا به امروز به ترتیب، 18 و 17 درصد افزایش را در مقایسه با مدت مشابه پارسال نشان می‌دهد گفت: همچنین امسال 24 مورد قطع عضو، 101 موررد آسیب به چشم و 130 مورد سوختگی را نیز داشتیم که این موارد به ترتیب چهار، 28 و 31 درصد رسد را در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته نشان می‌دهد.

رئیس اورژانس کشور استان‌های آذربایجان شرقی با 61 مصدوم و یک فوتی، تهران با 54 مصدوم و دو فوتی و آذربایجان غربی با 28 مصدوم و چهار قوتی را دارای بیشترین آسیب دیدگان ناشی از حوادث چهارشنبه سوری در کشور تا صبح امروز اعلام کرد و گفت: متاسفانه هفت نفر از آسیب دیدگان نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستن بستری هستند.

میعادفر از مردم خواست که نکات و توصیه‌های ایمنی در مورد چهارشنبه سوری را جدی بگیرند.

ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها