جنایت هولناک در شهرری | اعتراف تلخ مرد جوان به آتش‌‌افروزی مرگبار همسرش

کد خبر: 1279730

مرد جوانی که با بنزین اقدام به آتش‌افروزی کرده و باعث قتل همسرش شده بود، به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

جنایت هولناک در شهرری | اعتراف تلخ مرد جوان به آتش‌‌افروزی مرگبار همسرش

مرد جوانی که با بنزین اقدام به آتش‌افروزی کرده و باعث قتل همسرش شده بود، به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

چندی قبل، فریاد‌های سوختم سوختم زن جوانی سکوت صبحگاهی محله حمزه‌آباد را در هم شکست و خیلی زود حادثه آتش‌سوزی در طبقه همکف یک خانه به سامانه 125 اطلاع‌رسانی آتش‌نشانی شهرداری تهران گزارش داده شد که با اعلام این خبر آتش‌نشانان راهی محل حادثه شدند و حریق را مهار کرد.

امدادگران اورژانس که در محل حضور داشتند خیلی زود زن و شوهر جوانی که در این حادثه هدف سوختگی قرار گرفته بودند را به بیمارستان شهدای یافت‌آباد منتقل کردند. در این میان ماموران کلانتری 131 شهرری متوجه شدند این آتش‌سوزی عمدی است که همین کافی بود تا پرونده قضایی در شعبه هفتم دادسرای شهرری تشکیل شود.

اقدامات درمانی روی این زوج جوان ادامه داشت تا اینکه 5 روز بعد زن جوان 31 ساله روی تخت بیمارستان براثر سوختگی شدید فوت کرد و ماجرای این حادثه مرگبار در بیسیم‌ کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ پیچید و تحقیقات جنایی کلید زده شد.

خیلی زود مرد 47 ساله که سابقه سرقت، اعتیاد دارد، هدف تحقیق قرار گرفت و در اظهارات ضد و نقیضی گفت: روز حادثه با همسرم بخاطر اختلافات خانوادگی مشاجره پیدا کردم که در این میان ناگهان کنترلم را از دست دادم و بنزین را روی خودم و او ریختم اما از آتش زدن پشیمان شدم برای همین به حمام رفتم و لباس‌هایم را عوض کردم؛ دقایقی بعد همسرم به دلایل نامشخصی بنزین را روی خودش ریخت و اقدام به آتش‌افروزی کرد که در این حادثه من نیز مصدوم شد.

متهم که قصد داشت با ایفای نقش جنون تیم جنایی را گمراه کند با دستور قضایی برای آزمایش‌های تخصصی به پزشکی قانونی منتقل که در آنجا مشخص شد مرد جوان دارای سلامت عقل و روان است؛ بررسی‌های دقیق‌تر نیز حکایت از آن داشت این زوج جوان به خاطر اعتیار مدام با یکدیگر درگیری داشتند.

تحقیقات همچنان ادامه داشت تا اینکه اسفندماه امسال، متهم سکوت خود را شکست و گفت: بخاطر اعتیادی که دارم با همسرم مشاجره شدیدی پیدا کردم و بنزین را روی خودم و او ریختم اما بخاطر اینکه بخاری روشن بود منجر به آتش‌سوزی شد قصد ارتکاب جنایت را نداشتم و به همسرم علاقه‌مند بودم.

پس از اعتراف متهم، کارآگاهان ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی و بررسی دقیق‌تر صحنه جرم تحقیقات خود را در رابطه با این جنایت هولناک ادامه دهند.

به گزارش تسنیم، با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهم جهت سیرمراحل قانونی با قرار بازداشت موقت راهی زندان شد و تحقیقات جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده همچنان ادامه دارد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها