سردار رادان: هر فردی باید بسنجد که امر به معروف او چه تاثیری در افراد خواهد گذاشت

کد خبر: 1280138

فرمانده فراجا با بیان اینکه هر فردی باید بسنجد که امر به معروف او چه میزان تاثیرگذاری در افراد خواهد گذاشت گفت: در هر کسوتی می توان آمر به معروف وناهی از منکر بود.

سردار رادان: هر فردی باید بسنجد که امر به معروف او چه تاثیری در افراد خواهد گذاشت

سردار احمدرضا رادان در آیین تجلیل از آمران به معروف و ناهیان از منکر فرماندهی انتظامی کل کشور با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در مجموعه انتظامی کشور گفت:‌ در ابتدا از تلاش‌های انجام شده در این رابطه در مجموعه‌های مختلف انتظامی کشور تشکر می‌کنم.

وی  با بیان اینکه اگراین تلاش‌ها در حوزه‌های مختلف نبود باید می‌دیدیم که وضعیت چگونه می‌بود، گفت: به طور مثال وقتی صحبت از مواد مخدر و معتاد متجاهر در کشور می‌شود، اقدامات انجام شده در این زمینه نادیده گرفته می‌شود، باید بگوییم که اگر این مقدار مواد کشف نمی‌شد وضعیت در کشور به چه صورتی بود.

رادان در ادامه به موضوع آمران به معروف اشاره کرد و افزود: هر فردی باید بسنجد که امر به معروف او چه میزان تاثیرگذاری در افراد خواهد گذاشت و باید بدانیم در هر کسوتی این امکان وجود دارد که آمر به معروف و ناهی از منکر بود و در این میان مشاغل مختلف تاثیری در این فریضه الهی ندارد.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه آمران به معروف و ناهیان از منکر باید سختی، علت و هدف خود را برای انجام این وظیفه بدانند، خاطرنشان کرد: مسئولان و فرماندهان باید به این فریضه به عنوان یک وظیفه نگاه کنند.

وی با بیان اینکه باید دراین موضوع حرکت رو به رشد و با سرعتی داشته باشیم خاطرنشان کرد: باید پیشگیری از آسیب‌های فردی و سازمانی در دستورکار همه بخش‌های نظارتی باشد و مبنای کار بر آمر به معروف و ناهی از منکر گذاشته شود. عملکردی که 23 هزار آمر به معروف و ناهی از منکر در سازمان انتظامی دارند باید به گونه ای باشد که مجموعه ما در بسیاری از موارد سرآمد والگو برای دیگران در آینده نزدیک باشد.

 در پایان این جلسه از تعدادی از آمران به معروف و ناهیان از منکر در رده‌های مختلف فراجا توسط فرمانده کل انتظامی کشور با اهدای لوح، تقدیر شد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها