ربودن نافرجام دختربچه 5 ساله در جنوب تهران

کد خبر: 1280342

متهم جوانی که با همدستی ۲ مرد دیگر اقدام به آدم‌ربایی یک دختر خردسال در جنوب تهران کرده بود، بازداشت شد.

ربودن نافرجام دختربچه 5 ساله در جنوب تهران

متهم جوانی که با همدستی ۲ مرد دیگر اقدام به آدم‌ربایی یک دختر خردسال در جنوب تهران کرده بود، بازداشت شد.

سه‌شنبه بیست و دوم اسفندماه، فریاد‌های "کمک کمک" زن جوانی در یکی از محله‌های جنوب تهران توجه همسایه‌ها را به خود جلب کرد؛ دقایقی بعد هنگامی که مردم به خیابان آمدند متوجه شدند 3 مرد جوان قصد دارند تا یک دختر خردسال را به به ربایند.

همسایه‌ها خیلی زود به قصد کمک‌رسانی وارد عمل شدند و یک آدم‌ربا را زمین‌گیر کردند اما 2 مرد جوان دیگر با سوء استفاده از ازدحام جمعیت پا به فرار گذاشتند و از صحنه جرم گریختند.

این حادثه خیلی زود به قاضی غلامحسین صادق‌زاده؛ بازپرس شعبه هفتم دادسرای امورجنایی اعلام و رسیدگی قضایی به این پرونده آغاز شد.

زن جوان در طرح شکایت خود ماجرا را اینطور توضیح داد: آدم‌ربایان با همسرم اختلاف‌مالی میلیاردی دارند؛ آنها در روز حادثه با قصد و نقشه قبلی به قصد اخاذی اقدام به ربودن دخترم کردند اما هنگامی که همسایه‌ها به کمک آمدند ناکام ماندند و موفق شدند فقط گوشواره‌های فرزندم را سرقت کنند.

همچنین تحقیقات محلی از شاهدان حادثه  نشان می‌داد ادعای زن جوان صحت داشته و مردان جوان که اختلافات مالی داشتند اقدام به این آدم‌ربایی کرده‌اند.

در گام بعدی متهم هدف تحقیق قرار گرفت و در اظهارات ضد و نقیضی گفت: قصد ربودن دختر خردسال را نداشتیم؛ من و 2 نفر دیگر با پدر این دختربچه اختلاف مالی پیدا کرده بودیم که روز حادثه برای دریافت طلب خود به آنجا مراجعه کردیم اما متاسفانه این اقدام منجر به مشاجره لفظی شد.

او در ادامه گفت: در میان ای مشاجره لفظی، ناگهان مادر دختربچه داخل خیابان با فریادهای خود مدعی شد ما قصد آدم‌ربایی داریم و از همسایه‌ها درخواست کمک کرد که در ادامه آن 2 مرد جوان پا به فرار گذاشتند و من نیز توسط مردم زمین‌گیر و به کلانتری منتقل شدم.

پس از پایان تحقیقات محلی در صحنه جرم و اظهارات شاکی و متهم، تیمی از ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی هویت 2 مرد جوان را شناسایی و با دستور قضایی نسبت به دستگیری آنها اقدام کنند.

با دستور قاضی صادق‌زاده، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در  اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات برای بازداشت متهمان دیگر پرونده همچنان ادامه دارد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها