انفجار نارنجک، انگشتان یک پاکبان تهرانی راقطع کرد

کد خبر: 1280635

اورژانس استان تهران:صبح امروز نارنجک دستی در خیابان اجاره‌دار، ۱۰ متری ارامنه در دستان یک پاکبان منفجر و باعث قطع سه انگشت دست راست این فرد شد.

انفجار نارنجک، انگشتان یک پاکبان تهرانی راقطع کرد

مدیر روابط عمومی اورژانس استان تهران گفت: انفجار نارنجک دستی باقیمانده از چهارشنبه سوری انگشتان دست یک پاکبان را قطع کرد.

ابوالفضل ماهرخ از انفجار نارنجک دستی باقی‌مانده از چهارشنبه‌سوری در دستان یک پاکبان در حین نظافت محله‌ای در تهران خبر داد و افزود: ساعت ۶:۳۸ صبح امروز یکی از شهروندان سراسیمه با مرکز ۱۱۵ اورژانس تهران تماس گرفته و اعلام کرد که پس از شنیدن صدای انفجار شدید در خیابان به بیرون از خانه رفته و مشاهده کرده که یک پاکبان با خونریزی شدید در ناحیه دست بر روی زمین افتاده است.

مدیر روابط عمومی اورژانس استان تهران افزود: بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه واقع خیابان اجاره‌دار، ۱۰ متری ارامنه اعزام شد.

وی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: در این حادثه متأسفانه نارنجک دستی در دستان یک پاکبان منفجر شده و سبب قطع سه انگشت دست راست این فرد شده است، که بلافاصله اقدامات اولیه برای جلوگیری از خونریزی این پاکبان انجام و این فرد که ۲۸ سال سن داشت برای پیوند سه انگشت قطع شده به بیمارستان امام خمینی (ره) انتقال داده شد.

مدیر روابط عمومی اورژانس استان تهران اضافه کرد: این پاکبان درحال جارو زدن و نظافت کوچه بوده است، در حین نظافت با چند کیسه زباله مواجه شده و مطابق معمول کیسه‌ها را برای انداختن به سطل زباله جمع آوری کرده است. اما داخل این کیسه‌ها چند نارنجک دستی باقی مانده از چهارشنبه‌سوری قرار داشت و متأسفانه در حین انتقال این نارنجک‌ها عمل کرده و در دستان وی منفجر شده است.

مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها