آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ چالوس یکطرفه و برفی است

کد خبر: 1281181

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ چالوس یکطرفه و برفی است

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ احمد شیرانی ، درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در سراسر کشور در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال محور هراز در محدوده‌های لاسم، آب اسک، رینه و گزنک هستیم. در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه در محدوده شهر دماوند نیز ترافیک پرحجم گزارش شده است.

وی ادامه داد: ترافیک در آزادراه کرج – قزوین محدوده های مهرویلا ، گلشهر ، زیاران و محمدیه و آزادراه تهران – ساوه در محدوده اورین نیمه سنگین گزارش شده است. در آزادراه تهران – قم محدوده های عوارضی اول و شکرآباد، بزرگراه سلفچگان – راهجرد محدوده تقاطع سلفچگان و بزرگراه توره – بروجرد در محدوده پلیس راه نیز وضعیت مشابه گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با بیان اینکه در دیگر محورهای مواصلاتی شاهد افزایش حجم ترددها هستیم، اما مشکل و گره ترافیکی خاصی وجود ندارد، گفت: جاده چالوس هم که از صبح امروز در مسیر جنوب به شمال یکطرفه شده بود، همچنان یک طرفه است و بر این اساس تردد وسایل نقلیه از مسیر شمال به جنوب محور چالوس مسیر و آزادراه تهران – شمال ممنوع است.

شیرانی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز گفت: گزارش‌ها حاکی از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های البرز و مازندران است. در همین راستا نیز در محور چالوس بارش برف و باران و محورهای هراز و فیروزکوه ، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت بارش باران گزارش شده است.

وی ادامه داد:‌همچنین در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی ، اردبیل ، گیلان ، زنجان ، قزوین ، قم ، تهران ، کردستان ، کرمانشاه ، همدان ، لرستان ، مرکزی ، ایلام و خوزستان نیز بارش باران گزارش شده است. در شرایط بارانی لازم است که رانندگان با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و فاصله طولی مناسب را با خودروی مقابل حفظ کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ و ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور با این شماره تماس گرفته و پیش از شروع سفر با اطلاع از وضعیت راه‌ها، بهترین زمان و مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها