خبر بد پلیس راهور برای رانندگان پرخطر / افزایش ۴ الی ۵ برابری جرایم رانندگی

کد خبر: 1281446

رئیس پلیس راهور فراجا از افزایش ۴ الی ۵ برابری جرایم تخلفات جاده ای در عید نوروز و سال جدید خبر داد.

خبر بد پلیس راهور برای رانندگان پرخطر / افزایش ۴ الی ۵ برابری جرایم رانندگی

سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهور فراجا اظهار کرد:تفاوت نوروز امسال با سال های گذشته تقارن با ماه مبارک رمضان است که این تقارن باعث می شود یک مقدار الگو سفر تغییر کند. ما باید براساس الگوهای جدید عمل کنیم. پیش بینی ما این است که تردد های بعد از ساعت افطار افزایش پیدا خواهد کرد لذا می طلب که همکاران در همه نقاط کشور پوشش مناسب ترافیکی را داشته باشند.

او گفت: تحلیل داده ها به ما  می گوید که عمده تصادفات بین ساعت ۱۶ تا ۲۲ است. به همین دلیل هم از جهت افزایش تصادفات در این ساعات هم تغییر الگوی سفر به هر حال برنامه ریزی ها  می بایستی متناسب با وضعیت روز باشد که امیدوار هستیم با همکاری همه مردم شاهد یک عید کم حادثه باشیم.

سردار حسینی تصریح کرد:حتما همه هم و غم ما این است که تا حد توان بتوانیم در خدمت مردم باشیم که شرایط مناسب تری را برای ترددهایشان ایجاد کنیم.ولی یک نکته مهم وجود دارد آن هم خط قرمز هایی است که ابلاغ شده اند. طبق این خط قرمز ها همکاران ما موظف هستند برخورد جدی و مناسب در شرایط حادثه خیز داشته باشند. شرایطی مانند سرعت و سبقت غیر مجاز٬ عدم حق تقدم به موقع اقدام کنند.

او گفت:تمام مردم باید قوانین را به خوبی رعایت کنند تا موجب بر هم زدن آرامش هموطنان خود نشوند. ما نمی توانیم هر چیزی را فدای سلامت کنیم به همین دلیل سختگیرانه عمل خواهیم کرد.شاید در بین سفرها مردم از جرایم پلیس مکدر شوند اما باید بدانید ما چاره ای نداریم برای این که بتوانیم نظم را بر تردد های کشوری حاکم کنیم. کام خود و مردم  را با بی احتیاطی تلخ نکنیم.در صورت دو تخلف همزمان وسیله نقلیه به پارکینگ فرستاده می شود پس در صورت مرتکب شدن در این ایام حتما این موضوع اعمال خواهد شد. البته ناگفته نماند جرایم در سال جدید طبق تخلفات افزایش ۴ الی ۵ برابری خواهد داشت.

باشگاه خبرنگاران

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها