جانباختن روزی ۴۲ نفر در تصادفات

کد خبر: 1281694

فرمانده کل انتظامی گفت: ۲۵ هزار خودرو که رانندگان آنها به قوانین رانندگی احترام نگذاشته و تخلفات پی در پی انجام داده بودند را به ناچار توقیف و روانه پارکینگ کردیم تا در واقع جان این رانندگان و دیگر مسافران را حفظ کنیم.

جانباختن روزی ۴۲ نفر در تصادفات

فرمانده کل انتظامی گفت: ۲۵ هزار خودرو که رانندگان آنها به قوانین رانندگی احترام نگذاشته و تخلفات پی در پی انجام داده بودند را به ناچار توقیف و روانه پارکینگ کردیم تا در واقع جان این رانندگان و دیگر مسافران را حفظ کنیم.

 سردار احمدرضا رادان؛ فرمانده کل انتظامی که برای بازدید از وضعیت ترافیکی جاده چالوس به این محور مراجعه کرده بود، اظهار کرد: از ابتدای سفرهای نوروزی تا به امروز (از 24 اسفند تا 6 فروردین) 258 میلیون تردد انجام شده است، یعنی میانگین 22 میلیون تردد در جاده‌ها انجام شده است.

وی افزود: متاسفانه در برخی از جاده‌هایی که هشدار هواشناسی صادر شده بود و نباید تردد انجام میشد شاهد ترددهای بسیار زیادی هستیم, اکنون در محور چالوس در هر دو مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال تردد سنگین است و برای خارج کردن بار ترافیکی مجبور شدیم تا از جنوب به شمال این محور را یکطرفه کنیم.

فرمانده کل انتظامی بیان کرد: در طول مدت سفرهای نوروزی متاسفانه 469 نفر از هموطنان بر اثر تصادف جان خود را از دست دادند و 12 هزار و 500 نفر هم مصدوم شده‌اند.

سردار رادان ضمن درخواست از مردم برای مدیریت سفر بر اساس هشدارهای هواشناسی گفت: باید بگویم میانگین روزی 42 نفر در تصادفات جاده‌ای جان خود را از دست داده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: 25 هزار خودرو که رانندگان آنها به قوانین رانندگی احترام نگذاشته و تخلفات پی در پی انجام داده بودند را به ناچار توقیف و روانه پارکینگ کردیم تا در واقع جان این رانندگان و دیگر مسافران را حفظ کنیم./تسنیم

۴۶۹ نفر در تصادفات رانندگی جان باختند

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: جاده های کشور در نوروز تاکنون ۴۶۹ قربانی گرفته یعنی روزانه ۴۲ نفر جان باخته اند. مردم بیش از پیش به قوانین راهنمایی و رانندگی توجه داشته باشند.

به گزارش ایسنا سردار احمدرضا رادان در یک بخش خبری اظهارکرد: از ابتدای سفرهای نوروزی تاکنون بیش از ۲۵۸ میلیون تردد بین استانی داشتیم، بدین معنی که روزانه ۲۲ میلیون تردد به ثبت رسیده است.

فرمانده کل انتظامی کشور تصریح کرد: متاسفانه در برخی از جاده ها که هشدارهای هواشناسی نیز صادر شده شاهد حجم سنگین شدآمدی هستیم، نظیر جاده تهران-شمال که هر دو مسیر پرحجم هستند و پلیس به این نتیجه رسید از ساعت ۱۴و۳۰ دقیقه مسیر جنوب به شمال یکطرفه شود.

وی خاطرنشان کرد: در ایام تعطیلات نوروز تا امروز (از ۲۴ اسفندماه تا ۶ فروردین)  متاسفانه ۴۶۹ نفر جان باخته اند و ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر نیز از هموطنان مصدوم شدند.

رادان اضافه کرد: از مردم درخواست می کنیم ضمن توجه به هشدارهای هواشناسی برای مدیریت سفرشان، در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی بیش از پیش توجه داشته باشند تا خدایی نکرده برای خود و دیگران مشکلی ایجاد نکنند.

به گزارش خبرگزاری پلیس، فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به این که از ابتدای طرح نوروزی روزانه شاهد جان باختن ۴۲ نفر از هموطنان بر اثر سوانح رانندگی بوده‌ایم، گفت: پلیس علیرغم میل باطنی بیش از ۲۵ هزار خودرو را که رانندگان آنها مرتکب رفتار پرخطر شده بودند، متوقف و روانه پارکینگ کرد تا جانشان را حفظ کند./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها