شیوه عجیب زورگیری این زن و مرد از از شهروندان مهرشهری

کد خبر: 1281782

زن و مردی که با شیوه ای خاص یکی از شهروندان مهرشهری را وادار به واگذاری خودرواش کرده بودند، توسط ماموران کلانتری ۲۲ مهرشهر دستگیر شدند.

شیوه عجیب زورگیری این زن و مرد از از شهروندان مهرشهری

سرهنگ "پیمان گودرزی" فرمانده انتظامی شهرستان کرج با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی مراجعه جوانی به کلانتری 22 مهرشهر و اعلام شکایت اخاذی و تهدید با جعل عناوین، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران دوایر تخصصی این کلانتری قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد که شاکی چند روز قبل با یک زن در فضای مجازی آشنا شده که پس از مدتی آن زن نامبرده را به یک مهمانی در مهرشهر کرج دعوت می کند که پس از حضور وی در خانه، هنگام خروج شخصی با تهدید و جعل عنوان مامور نامبرده را دستگیر و وی را  مجبور به واگذاری خودرو اش به صورت قولنامه ای به فرد دیگری می کند.

این مقام انتظامی با اشاره به انجام تحقیقات میدانی و اطمینان ماموران از هماهنگ بودن متهم و زنی که مالباخته را به مهمانی دعوت کرده بود، تصریح کرد: بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری 22 مهرشهر با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه متهمین را شناسایی  و با اخذ دستور قضائی هر 2 نفر را دستگیر کردند.

سرهنگ گودرزی  با بیان اینکه متهمان بعد از پایان تحقیقات و تکمیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند، به شهروندان توصیه کرد: از اطمینان بی مورد به افراد ناشناس در فضای مجازی جدا خودداری کنند./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها