سقوط اتوبوس به دره در آفریقای جنوبی با ۴۵ کشته +عکس هولناک

کد خبر: 1282273

در پی سقوط اتوبوس حامل نمازگزاران عازم کنفرانس عید پاک از پلی در نزدیکی ماماتلاکالا در استان لیمپوپو آفریقای جنوبی به دره در روز پنجشنبه (به وقت محلی)، ۴۵ نفر جان باختند و یک نفر به شدت مجروح شد.

سقوط اتوبوس به دره در آفریقای جنوبی با ۴۵ کشته +عکس هولناک

در پی سقوط اتوبوس حامل نمازگزاران عازم کنفرانس عید پاک از پلی در نزدیکی ماماتلاکالا در استان لیمپوپو آفریقای جنوبی به دره در روز پنجشنبه (به وقت محلی)، ۴۵ نفر جان باختند و یک نفر به شدت مجروح شد.به نقل از سی ان ان، اداره حمل و نقل آفریقای جنوبی در بیانیه‌ای اعلام کرد: مسافران این اتوبوس زائرانی بودند که از گابورون (پایتخت کشور بوتسوانا در همسایگی آفریقای جنوبی) در حال رفتن به کلیسایی در استان لیمپوپو در آفریقای جنوبی بودند.

سقوط اتوبوس

بر اساس بیانیه اداره حمل و نقل آفریقای جنوبی، تنها بازمانده این حادثه یک دختر هشت ساله است که با هواپیما به بیمارستان منتقل شده است.

این بیانیه می‌افزاید: بر اساس گزارش‌ها، راننده کنترل خود را از دست داده و اتوبوس بر روی سطح سنگی در حدود ۵۰ متری زیر پل سقوط کرده و آتش گرفته است.

سیندیسیوه چیکونگا وزیر حمل و نقل آفریقای جنوبی نیز با ابراز همدردی و تسلیت به خانواده‌های آسیب‌دیده در این حادثه، در بیانیه‌ای گفت: ما همچنان به رانندگی مسئولانه همراه با هوشیاری بیشتر توصیه می‌کنیم./ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها