تغییرات ساعت کاری مدارس | جزییات ساعت کاری مدارس این استان ها تا پایان ماه رمضان

کد خبر: 1282600

رییس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان جزئیات ساعات کاری مدارس استان تا پایان ماه رمضان را اعلام کرد.

تغییرات ساعت کاری مدارس | جزییات ساعت کاری مدارس این استان ها تا پایان ماه رمضان

رییس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان جزئیات ساعات کاری مدارس استان تا پایان ماه رمضان را اعلام کرد.

جلال سلمانی اظهار داشت: مدیران مدارس می‌توانند به اقتضای شرایط (اوقات شرعی، موقعیت جغرافیایی، نوع مدرسه و…) با توجه به نظرات معلمان، دانش آموزان و اولیای ایشان، ضمن اجرای کامل برنامه درسی و رعایت ساعات مصوب آموزشی هر دوره، نسبت به شروع ساعت کار مدرسه با یک ساعت تأخیر اقدام کنند.

وی افزود: شایسته است طی مصوبه شورای مدرسه، معلمان از اجرای هرگونه آزمون مؤثر در ارزشیابی تحصیلی و کلاسی دانش آموزان در این ماه مبارک خودداری کنند.

به گفته وی، نظارت بر حسن اجرای این موضوع بر عهده مدیران محترم مدارس خواهد بود.

رئیس اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان اضافه کرد: همکاران محترم در ایام باقی مانده ماه مبارک، ارائه تکالیف و کار در منزل به دانش آموزان را محدود و درس تربیت بدنی، با ورزش‌های سبک اجرا شود.

زمان فعالیت مدارس کردستان بعد از تعطیلات نوروز اعلام شد

مسوول روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان گفت: زمان فعالیت مدارس کردستان به مناسبت ماه مبارک رمضان و لیالی قدر بعد از تعطیلات نوروزی در کردستان اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، میثم منتشلو ظهر یکشنبه به خبرنگاران رسانه‌های جمعی اعلام کرد: پیرو اطلاعیه‌های گذشته در خصوص تأخیر در شروع فعالیت مدارس و ادارات استان در ایام ماه مبارک رمضان و به مناسبت شب‌های قدر، نکات ذیل مجدداً یادآوری و اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی افزود: مدارس کردستان همگام با سراسر کشور از روز سه‌شنبه ۱۴ فروردین‌ماه رسماً فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

وی بیان کرد: اداره‌کل و ادارات آموزش و پرورش مناطق ۱۶ گانه استان همراه با سایر دستگاه‌های اجرایی در ایام ماه مبارک رمضان، فعالیت خود را با تأخیر و از ساعت ۸ صبح آغاز می‌کنند.

منتشلو خاطر نشان کرد: مدارس تمام دوره‌های تحصیلی استان در ایام ماه مبارک رمضان، پیرو تصمیم وزارت آموزش و پرورش فعالیت خود را با یک ساعت تأخیر آغاز می‌کنند.

مسؤول روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان تصریح کرد: بر اساس تصمیم استانداری کردستان، ادارات آموزش و پرورش همراه با سایر دستگاه‌های اجرایی و به مناسبت شب‌های قدر، در روزهای شنبه ۱۱ فروردین، چهارشنبه ۱۵ فروردین و یکشنبه ۱۹ فروردین‌ماه فعالیت خود را از ساعت ۹ صبح آغاز می‌کنند./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها