عیادت وزیر بهداشت از مجروحان حادثه تروریستی چابهار

کد خبر: 1283547

وزیر بهداشت در سفر به استان سیستان و بلوچستان از تعدادی از مجروحان حادثه تروریستی چابهار و راسک در بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) ایرانشهر عیادت کرد.

 عیادت وزیر بهداشت از مجروحان حادثه تروریستی چابهار

بهرام عین‌اللهی؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح امروز (جمعه 17 فروردین) در سفر به استان سیستان و بلوچستان از تعدادی از مجروحان حوادث تروریستی اخیر چابهار و راسک در بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) ایرانشهر عیادت کرد و با حضور در بخش‌های بستری و مراقبت‌های ویژه این بیمارستان در جریان خدمات ارائه شده به این مجروحان قرار گرفت.

روز گذشته یک تیم 4 نفره از پزشکان متخصص دانشگاه علوم پزشکی کرمان توسط هواپیمای بال ثابت سازمان اورژانس کشور به ایرانشهر اعزام شده بود و یک تیم از پزشکان متخصص نیز امروز به همراه وزیر بهداشت از تهران، عازم ایرانشهر شده است.

وزیر بهداشت در این سفر همچنین از پروژه بخش ام آر آی و سی تی آنژیوگرافی بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) با پیشرفت 95 درصدی بازدید و دستورات لازم برای تسریع در بهره‌برداری از این مرکز را صادر کرد.

در این بازدید رئیس سازمان اورژانس کشور، رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی زاهدان و ایرانشهر، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران و رئیس بیمارستان شهدای هفتم تیر تهران، وزیر بهداشت را همراهی کردند./تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها