جنایت خونین بخاطر فحاشی در محله دربند/ قاتل در قشم دستگیر شد

کد خبر: 1283974

مرد جوانی که بخاطر فحاشی در محله دربند مرتکب قتل شده بود توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از ۲ سال در قشم بازداشت شد.

جنایت خونین بخاطر فحاشی در محله دربند/ قاتل در قشم دستگیر شد

مرد جوانی که بخاطر فحاشی در محله دربند مرتکب قتل شده بود توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از ۲ سال در قشم بازداشت شد.

بامداد جمعه 28 مردادماه 1401، درگیری مرگبار 2 مرد جوان در خیابانی در محله دربند از سوی مردم به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش شد.

با اعلام این خبر، تیمی از زبده ترین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و  جسد مرد حدودا 25 ساله‌ای را مشاهده کردند که از ناحیه سینه هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته بود، همچنین در ادامه مشخص شد قاتل پس از ارتکاب جنایت بلافاصله پا به فرار گذاشته است.

تحقیقات ابتدایی تیم جنایی حکایت از آن دارد که مقتول در ساختمان مجلل رو به روی محل جنایت مشغول سرایداری بوده و با قاتل جوان از قبل اختلاف داشته که این موضوع درگیری مرگباری را رقم زده‌ است.

کارآگاهان اداره دهم که در جریان تحقیقات جنایی متوجه دوربین‌ مداربسته ساختمان شدند و به بازبینی لحظه به لحظه آن پرداختند و در ادامه پی بردند، دوست مقتول که یکی دیگر از سرایداران ساختمان بوده، قاتل را به صورت پنهانی به سالن انتظار ساختمان راه داده‌ است.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد قاتل پس از حضور در ساختمان موردنظر، مرد جوان را با درگیری به خیابان منتقل کرده و با یک ضربه چاقو از پا درآورده که در ادامه نیز مشخص شد مرد جنایتکار خیلی زود کشور را به صورت غیرقانونی به افغانستان ترک کرده است.

دستگیری قاتل در قشم

کارآگاهان  در نخسین گام با اقدامات اطلاعاتی و بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم متوجه شدند که متهم پس از 2 سال به ایران بازگشته و به صورت مخفیانه در قشم کارگری می‌کند که همین سرنخ  کافی بود تا متهم در یک قدمی بازداشت قرار بگیرند.

کارآگاهان جنایی اداره دهم پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات مهم بی‌درنگ راهی قشم شدند و پس از تعقیب و مراقبت‌های چند ساعته مردجنایتکار را در یک فرصت مناسب طی عملیات ضربتی دستگیر کردند؛ متهم نیز در جریان بازجویی‌های اولیه به قتل اعتراف و عنوان کرد بخاطر فحاشی دست به ارتکاب جرم زده است.

متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده و تحقیقات مقدماتی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها