کشف روانگردان با قیمت کیلویی ۶ میلیارد تومان

کد خبر: 1284156

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران: به دنبال دریافت خبری مبنی بر توزیع مواد روانگردان از سوی فردی در پایتخت پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ موفق شدند مخفیگاه متهم را در یکی از محلات شرق پایتخت مورد شناسایی قرار دهند.

کشف روانگردان با قیمت کیلویی ۶ میلیارد تومان

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اعلام خبر دستگیری قاچاقچی مواد مخدر گفت: این فرد ضمن تبلیغ مواد مخدر در فضای مجازی، اقدام به فروش مواد روانگردان می‌کرد.

به گزارش خبرگزاری پلیس، سرهنگ حسین باباپور گفت: با دریافت خبری مبنی بر توزیع مواد روانگردان از سوی فردی در پایتخت رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران اداره فتا پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت که در ادامه با رصد شبانه روزی دامنه فعالیت متهم مشخص شد، نامبرده در یکی از شبکه‌های اجتماعی اقدام به تبلیغ و فروش مواد روانگردان می‌کند.

این مقام انتظامی افزود: درپی این موضوع ماموران پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند مخفیگاه متهم را در یکی از محلات شرق پایتخت شناسایی و وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: ماموران در بازرسی از محل ۲ کیلوگرم مواد روانگردان به ارزش ۱۲ میلیارد تومان و ۲ قبضه سلاح کمری به همراه ۱۲ فشنگ جنگی کشف کنند./ ایلنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها