تقویت سامانه بارشی در جنوب کشور | هشدار آب‌گرفتگی گسترده و سیلاب

کد خبر: 1285772

چهارشنبه در سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، فارس، جنوب یزد و شرق خراسان جنوبی بارندگی خواهیم داشت.

تقویت سامانه بارشی در جنوب کشور | هشدار آب‌گرفتگی گسترده و سیلاب

با تقویت سامانه بارشی در استان‌های سیستان و بلوچستان،‌کرمان، هرمزگان، فارس، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب یزد، جنوب و غرب اصفهان، جنوب و شرق خوزستان، جزایر واقع در خلیج‌فارس و تنگه هرمز بارش‌ها ادامه دارد.

چهارشنبه در سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، فارس، جنوب یزد و شرق خراسان جنوبی بارندگی خواهیم داشت.

آسمان تهران امروز نیمه ابری با احتمال رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

رگبار شدید باران، رعد و برق و وزش باد شدید در مناطق جنوبی کشور

مطابق پیش بینی سازمان هواشناسی، امروز (سه شنبه) در مناطق جنوبی کشور رگبار شدید باران رعد و برق وزش باد شدید، تگرگ و در برخی نقاط گردوخاک پیش بینی می‌شود.

مطابق پیش بینی سازمان هواشناسی، امروز (سه شنبه) در استان‌های فارس، بوشهر، هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، نیمه جنوبی استان‌های اصفهان و یزد، شرق خوزستان، جزایر واقع در خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان و چهارشنبه علاوه بر این مناطق در خراسان جنوبی، رگبار شدید باران رعد و برق وزش باد شدید، تگرگ و در برخی نقاط گردوخاک پیش بینی می‌شود.

همچنین در روز سه شنبه در ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده پیش بینی می‌شود و در نوار شرقی کشور وزش باد شدید و احتمال خیزش گردوخاک وجود دارد.

پنجشنبه در برخی نقاط استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و هرمزگان، بارش با شدت کمتر ادامه دارد.

در بعد از ظهر جمعه در برخی نقاط شمال غرب، غرب استان‌های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی و دامنه های البرز مرکزی و بعد از ظهر شنبه علاوه بر این مناطق در دامنه های زاگرس جنوبی، برخی نقاط استان‌های فارس و هرمزگان، رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و گاهی گردوخاک پیش بینی می شود.

خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان تا پنجشنبه مواج و طوفانی است.

امروز آسمان تهران کمی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد خواهد بود که به‌تدریج با افزایش ابر و احتمال رگبار و رعد و برق همراه خواهد شد.

بیشینه دمای امروز پایتخت ۲۴ درجه و کمینه دمای آن ۱۴ درجه سانتی‌گراد است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها