دستگیری سارق و مالخر محتویات خودرو در ری

کد خبر: 1286142

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق و مالخر سابقه‌دار لوازم و محتویات خودروها در محدوده قیامدشت و کشف ۱۵ پرونده سرقت خبر داد.

دستگیری سارق و مالخر محتویات خودرو در ری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق و مالخر سابقه‌دار لوازم و محتویات خودروها در محدوده قیامدشت و کشف ۱۵ پرونده سرقت خبر داد.

سرهنگ محمد قاسم طرهانی در با اشاره به شناسایی سارقان اظهار داشت: در پی مراجعه و شکایت چند تن از شهروندان در هفته‌های اخیر در خصوص سرقت لوازم و محتویات خودرو در محدوده قیامدشت، پیگیری موضوع سریعاً به صورت ویژه در دستور کار کلانتری 174 این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد، متهمان با سوءاستفاده از تاریکی هوا و محیط خودروهای پارک شده، سوژه مورد نظر را انتخاب و در فرصت مناسبی درب خودرو را تخریب و اقدام به سرقت محتویات داخل و قطعات خودروها می‌کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه ابراز داشت: تیم عملیاتی کلانتری قیامدشت، در نهایت در بیست و هفتم فروردین ماه سال جاری هویت و مخفیگاه سارق و مالخر اموال مسروقه را که دارای سابقه بودند، شناسایی کردند.

وی گفت: بلافاصله با هماهنگی‌های قضائی تیمی از مأموران روز گذشته به مخفیگاه متهمان در محدوده قیامدشت مراجعه و طی 2 عملیات مجزا سارق به همراه مالخر اموال مسروقه را دستگیر که در بازرسی از مخفیگاه آنان تعداد 4 عدد باطری خودرو، 2 عدد لاستیک زاپاس، 50 متر کابل و 3 جعبه ابزار کشف که به همراه متهمان به کلانتری منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان خاطرنشان کرد: متهمان 27 و 30 ساله سابقه‌دار پس از انتقال به کلانتری ضمن اقرار به بزه انتسابی به 15 فقره سرقت محتویات داخل خودرو معترف که تا کنون 5 شاکی شناسایی و به کلانتری دعوت شده اند که پس از تکمیل پرونده و پایان تحقیقات تحویل مراجع قضائی شدند‌./تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها