دستگیری عاملان درگیری در بیمارستان کاشانی اصفهان

کد خبر: 1288206

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان، گفت: در عملیات هماهنگ ماموران انتظامی در سازمان اطلاعات این فرماندهی

دستگیری عاملان درگیری در بیمارستان کاشانی اصفهان

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان، گفت: در عملیات هماهنگ ماموران انتظامی در سازمان اطلاعات این فرماندهی دو نفر از عاملان اصلی درگیری و برهم زنندگان نظم و آرامش مردم در بیمارستان آیت‌الله کاشانی اصفهان دستگیر شدند.  

سردار محمدرضا هاشمی‌فر در گفت‌وگویی در خصوص عاملان برهم زدن نظم و آرامش شهروندان در بیمارستان آیت‌الله کاشانی، اظهار کرد: در پی وقوع یک مورد نزاع و درگیری با سلاح سرد بین تعدادی از اراذل و اوباش در بیمارستان آیت‌الله کاشانی شهرستان اصفهان موجب ایجاد تنش و سلب آسایش بیماران و کادر درمانی در این مرکز و برهم زدن امنیت و آسایش شهروندان شدند.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله تیمی مجرب از ماموران پلیس در سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اقدامات تخصصی خود را برای شناسایی متهمان آغاز و در نهایت هویت دو نفر از عاملان اصلی این درگیری شناسایی و اقدامات میدانی برای دستگیری متهمان متواری در دستور کار قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: با اشراف اطلاعاتی خوب ماموران در سازمان اطلاعات این فرماندهی، سرانجام هر دو متهم در یک عملیات دقیق و کاملا هماهنگ قبل از هرگونه اقدامی دستگیر و از آنان تعدادی سلاح سرد نیز کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی امنیت شهروندان را خط قرمز پلیس دانست و خاطر نشان کرد: به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد عده‌ای هنجارشکن با رفتارهای قانون‌گریزانه خود، آسایش مردم و امنیت عمومی را خدشه دار کنند./ایسنا

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها