خروجی‌های شرقی پایتخت قفل شد

کد خبر: 1289124

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران اعلام کرد که درحال حاضر مثل روز گذشته ترافیکی فوق‌سنگین از جنوب به شمال هراز و فیروزکوه حاکم است و تردد در خروجی‌های شرقی پایتخت به‌سمت شمال قفل شده است.

خروجی‌های شرقی پایتخت قفل شد

 سرهنگ ایرج کهریزی، فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران درخصوص اوضاع ترافیکی محور‌های هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم در شرق استان تهران، اظهار کرد: عبور وسایل نقلیه جنوب به شمال محور هراز فوق‌سنگین و پرحجم درجریان است، اما در برخی مناطق این محور مانند محدوده مشاء و پیست آبعلی با پس‌زدگی شدید بار ترافیکی روبه‌رو هستیم.

وی با بیان اینکه متاسفانه مسافران مدیریت زمان سفر را رعایت نکرده و به محور‌های پرتردد وارد شدند، گفت: از صبح امروز بار ترافیک در خروجی‌های شرقی پایتخت بسیار فوق‌سنگین در جریان بوده و در طی ساعات گذشته ترافیک از جنوب به شمال محور قدیم جاجرود، خروجی آزادراه تهران_پردیس قفل شده و پس‌زدگی چندین کیلومتری بار ترافیکی را شاهد هستیم.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران افزود: تردد وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه فوق سنگین و پرحجم درجریان بوده و در برخی نقاط این محور مانند گیلاوند، مهرآباد و شهر‌های عبوری این محور با پس‌زدگی چندین کیلومتری بار ترافیکی روبه‌رو هستیم.

سرهنگ کهریزی با بیان اینکه حادثه خاصی در محور‌های شرق استان رخ نداده، تاکید کرد: عبور و مرور وسایل نقلیه از دو لاین رفت و برگشت محور امام رضا (ع) و پرحجم و سنگین در جریان بوده و تردد به کندی درحال انجام است.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به عوامل پلیس‌راه در سطح محور‌ها حاضر بوده و نسبت به روانسازی ترافیک اقدام می‌کنند، ابراز کرد: هموطنان می‌بایست مدیریت زمان سفر خود را در اولویت قرار داده و به هیچ عنوان در این بازه زمانی وارد محور‌ها نشوند و سفر خود را به زمان دیگری موکول کنند.

وی با بیان اینکه مسافران باید زمان آغاز سفر خود را تغییر داده و پس از استعلام وضعیت راه‌ها وارد محور‌های پرتردد شود، عنوان کرد: مسافران در صورت ورود به محور‌های شرق استان به طور حتم با سفری با ترافیک فوق‌سنگین مواجه خواهند شد و چندین برابر زمان معمول را برای عبور از این محور‌ها صرف خواهند کرد.

سرهنگ کهریزی با بیان اینکه بیشترین آمار تصادفات در ۲۰ کیلومتری مقاصد مسافران رخ می‌دهد، اذعان کرد: حجم بسیار بالایی از خودرو‌ها طی دو روز گذشته به سمت استان‌های شمالی حرکت کردند و درصورت عدم رعایت مدیریت زمان سفر و عدم گنجایش محورها، طی روز شنبه هفته جاری ترافیکی فوق‌سنگین را در ورودی‌های شرقی تهران و شمال به جنوب محور‌های هراز و فیروزکوه شاهد خواهیم بود./میزان

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها