زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی مشاور و معلم ورزش

کد خبر: 1289369

آزمون استخدام جذب مشاور و مربی تربیت بدنی برگزار شد که نتایج اولیه نیمه خرداد اعلام می‌شود همچنین آزمون استخدامی دیگر آموزش و پرورش، ۲۸ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی مشاور و معلم ورزش

آزمون استخدامی معلم پرورشی و ورزش روز جمعه 14 اردیبهشت 1403 برگزار شد.

طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش در آزمون مشاغل کیفیت‌بخشی، 19 هزار و 200 مربی پرورشی، ورزشی، مراقب سلامت و مشاور جذب خواهند شد که از اول مهر امسال وارد مدارس می‌شوند.

به گفته میثم لطیفی؛ رئیس سازمان اداری و استخدامی، در  آزمون استخدامی کیفیت بخشی  بعد از 10سال 19 هزار و 112 نفر در رشته مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان، امور تربیتی و سبک زندگی، مربیان سلامت و مربیان تربیت بدنی جذب خواهیم داشت.

وی افزود: حدود 400 هزار نفر در این آزمون شرکت کردند و تا نیمه خرداد نتایج آن اعلام و اول مهر این افراد در دستگاه‌های اجرایی مشغول به کار می‌شوند.

لطیفی خاطرنشان کرد: این کار تدبیر و دستور مقام معظم رهبری بود که برای کیفیت بخشی، مربیان پرورشی را در آموزش و پرورش جذب کنیم.

آزمون استخدامی دیگر آموزش و پرورش در 28 اردیبهشت برای استخدام دبیر و هنرآموز برگزار می‌شود و 24 هزار 889 نفر در دوره متوسطه جذب می‌شوند که برای این تعداد 381 هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند./ تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها