قتل فامیل با ضربات چاقو در بوستان ولایت تهران

کد خبر: 1289852

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل جنایت در بوستان ولایت خبر داد.

قتل فامیل با ضربات چاقو در بوستان ولایت تهران

سردار علی ولیپور گودرزی درباره جزئیات این جنایت گفت: روز دوشنبه بیست‌ و هفتم فروردین ماه امسال، کارکنان انتظامات بیمارستان شهدای هفتم تیر در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از مرگ مشکوک مرد جوانی روی تخت بخش اورژانس این بیمارستان اطلاع‌رسانی کردند که به‌دنبال این خبر، تیم بررسی صحنه جرم اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ راهی محل حادثه شده و تحقیقات ابتدایی خود را آغاز کردند.

وی ادامه داد:‌ با حضور عوامل انتظامی در محل آنان با جسد مرد جوانی مواجه شدند که براثر ضربات چاقو به قتل رسیده بود. بررسی‌های اولیه نیز نشان داد که مقتول در جریان نزاع با یکی از آشناهای خانوادگی خود در بوستان ولایت تهران مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته و به بیمارستان هفتم تیر در شهر ری منتقل کردند. در نهایت نیز اقدامات درمانی فایده‌ای نداشته و فرد مضروب جان خود را از دست داد.

ولیپور گودرزی افزود: تیم جنایی پس از پایان تحقیقات میدانی در بیمارستان و صحنه جرم، مأموریت پیدا کردند تا با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی مخفیگاه قاتل فراری را شناسایی و نسبت به دستگیری وی اقدام کنند. همچنین پس از انتقال جسد برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی، کارآگاهان در نخستین گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی مخفیگاه متهم را در جنوب شناسایی کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد:  سه‌شنبه یازدهم اردیبهشت‌ماه، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به‌دنبال دریافت این اطلاعات مهم، راهی مخفیگاه فرد موردنظر در جنوب تهران شدند و پس از تعقیب و مراقبت‌های نامحسوس مرد جنایتکار را در یک عملیات پلیسی بازداشت و به مقر انتظامی منتقل کردند.

وی با اشاره به انجام بازجویی از متهم در مقر پلیس آگاهی، گفت:  متهم در همان بازجویی‌های اولیه صراحتاً به جرم قتل فامیل خود با ضربه چاقو در بوستان ولایت اعتراف و عنوان کرد به‌خاطر برقراری روابط خارج از چارچوب مقتول با یکی از اعضای خانواده‌اش دست به این جنایت زده است. در ادامه با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده و تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت./ایسنا

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها