قتل کارتن‌خواب‌ طرد شده در پاتوق معتادان نظام‌آباد

کد خبر: 1290076

مرد کارتن‌خوابی که به‌خاطر اعتیاد از خانه طرد شده بود، در پاتوق معتادان نظام‌آباد به قتل رسید.

قتل کارتن‌خواب‌ طرد شده در پاتوق معتادان نظام‌آباد

چندی قبل کشف جسد مرد میانسالی در خیابان حیدری ابتدای محله نظام‌آباد به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد. با اعلام این خبر تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد حدوداً 60 ساله‌ کارتن‌خوابی مواجه شدند که بر اثر خفگی به قتل رسیده بود، بررسی‌های اولیه نیز نشان‌ می‌داد که فقدانی مقتول توسط خانواده‌اش در پلیس آگاهی ثبت شده است.

یکی از اعضای خانواده مرد میانسال در جریان تحقیقات مدعی شد که مقتول به مدت 15 سال به‌خاطر اعتیاد از خانه طرد شده و با افراد کارتن‌خواب در پاتوق خود واقع در نظام‌آباد زندگی می‌کرده است.

کارآگاهان در این شاخه از تحقیقات به سراغ پاتوق مورد نظر رفتند که 2 مرد معتاد در آنجا مدعی شدند مقتول را آخرین بار با فردی به نام مــازیار دیده‌اند که قصد داشتند تا با یکدیگر مواد مصرف کنند که همین موضوع شک تیم جنایی را برانگیخت!

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ پس از دریافت این اطلاعات مهم، با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه مــازیار را در جنوب تهران شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت‌های نامحسوس مرد جنایتکار را در یک عملیات ضربتی بازداشت کردند.

متهم در بازجویی‌های اولیه خیلی زود به جرم قتل مرد 60 ساله اعتراف کرد و گفت: مشغول کشیدن موادمخدر بودیم که ناگهان توهم زدم مرد میانسال قصد دارد من را به قتل برساند؛ به‌خاطر همین موضوع کنترل خود را از دست دادم و با دستانم آنقدر گلویش را فشار دادم تا به قتل برسد. پس از ارتکاب جنایت فرار کردم و دیگر به پاتوق نرفتم اما خیلی زود توسط پلیس دستگیر شدم.

به گزارش تسنیم، با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهم برای سیر مراحل قانونی پرونده به زندان اعزام شد./تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها