اطلاعیه تعطیلی مدارس برای فردا 22 اردیبهشت | مدارس این شهرها فردا تعطیل شد

کد خبر: 1290493

فرماندار ملایر: باتوجه به برگزاری دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ملایر کلیه مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش، فردا در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

اطلاعیه تعطیلی مدارس برای فردا 22 اردیبهشت | مدارس این شهرها فردا تعطیل شد

 فرماندار ملایر گفت: مدارس شهرستان ملایر فردا تعطیل شد و عوامل هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی که در انتخابات نقش آفرین بودند، فردا الزامی برای حضور در محل های کار خود ندارند.

‌سلمان اسماعیلی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: باتوجه به برگزاری دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ملایر کلیه مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش، فردا شنبه 1403/02/22 در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

وی افزود: در ضمن کلیه عوامل هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی که در انتخابات نقش آفرین بودند، فردا الزامی برای حضور در محل های کار خود ندارند.

فرماندار ملایر: باتوجه به برگزاری دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ملایر کلیه مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش، فردا در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

فعالیت مدارس حوزه انتخابیه تبریز فردا با ۲ ساعت تاخیر/میانه و شبستر نوبت صبح تعطیل

فعالیت مدارس حوزه های انتخابیه تبریز، آذرشهر، اسکو، میانه و شبستر فردا /شنبه/ با ۲ ساعت تاخیر آغاز می شود.

به گزارش ایرنا به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با توجه به برگزاری دومین دوره دوازدهمین دور انتخابات مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه، وضعیت فعالیت مدارس این حوزه ها به شرح زیر اعلام می‌شود:

در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو مدارس شهری و روستایی در نوبت صبح با ۲ ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در حوزه های انتخابیه میانه و شبستر نیز فعالیت مدارس شهری و روستایی تنها در نوبت صبح تعطیل خواهد بود.

به گزارش ایرنا، دومین مرحله انتخابات مجلس شورای اسلامی که از ساعت هشت صبح امروز همزمان با ۱۵ استان دیگر در سه حوزه انتخابیه «تبریز، آذرشهر و اسکو»، «میانه» و «شبستر» در آذربایجان شرقی آغاز شده بود ساعت 22 امشب به پایان رسید.

آذربایجان شرقی ۱۹ کرسی در مجلس دارد که ۱۳ نماینده در دور نخست انتخابات مجلس دوازدهم راهی مجلس شدند و سرنوشت ۶ کرسی به دور دوم کشیده شد که تا ساعاتی دیگر مشخص می شود.

مدارس گنبدکاووس فردا ۲ ساعت دیرتر باز می‌شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس: با توجه به نظر استاندار، مدارس نوبت صبح این شهرستان با تأخیر ۲ ساعته باز می‌شود.

 مدارس ورامین، پیشوا و قرچک فردا تعطیل نیست

فرماندار ویژه ورامین با اشاره به اینکه فرایند انتخابات در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک الکترونیک نبود، گفت: کلیه مدارس در این شهرستان‌ها فردا باز هستند و طبق روال در ساعت مقرر آغاز به فعالیت خواهند کرد.

مجید درویشی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در استان تهران، با اشاره به پایان فرایند انتخابات در حوزه انتخابیه ورامین پیشوا و قرچک اظهار داشت: دومین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ورامین الکترونیک نبود و از ساعت 8 صبح آغاز و تا ساعت 21 ادامه داشت که بلافاصله پس از پایان فرایند رأی گیری شمارش آرا آغاز شده است.

وی افزود: براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته تا ساعاتی دیگر نتایج انتخابات ورامین پیشوا و قرچک اعلام خواهد شد.

فرماندار ویژه ورامین در پایان با تأکید برداینکه مدارس در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک تعطیل نیست، خاطرنشان کرد: طبق روال در ساعت مقرر آغاز به فعالیت خواهند کرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها