تعقیب ۶ نفر برای آتش‌‌سوزی مدیران خودرو

کد خبر: 1290579

رئیس حوزه قضائی بروات از تحت تعقیب قرار گرفتن ۶ نفر در ارتباط با آتش سوزی کارخانه مدیران خودرو خبر داد و گفت: با مدیرانی که مرتکب ترک فعل شده باشند برخورد قضایی خواهد شد.

تعقیب ۶ نفر برای آتش‌‌سوزی مدیران خودرو

 معین افشاری رئیس حوزه قضائی بخش بروات، اظهار داشت: پس از کسب گزارشی مبنی بر آتش سوزی در قسمتی از کارخانه مدیران خودرو در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید، بلافاصله قاضی عظیمی، رئیس شعبه دوم دادگاه عمومی بروات و معاون اینجانب در محل حادثه حاضر و تحقیقات اولیه آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه این آتش‌سوزی هیچ‌گونه آسیب انسانی در پی نداشته و صرفاً خسارت وارده مالی بوده است، افزود: در ارتباط با این موضوع پرونده قضایی تشکیل شده است و 6 متهم تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.

رئیس حوزه قضائی بخش بروات با بیان اینکه علت وقوع حریق در دست تحقیق و نیازمند کار کارشناسی و بررسی بیشتر است، گفت: با ورود دستگاه قضایی و همت مسئولان ارگ و کارخانه مدیران خودرو و اقدام به موقع و همه‌جانبه از سوی مامورین آتش نشانی از شهرهای مجاور آتش سریعاً مهار و از سرایت آن به سایر قسمت‌ها جلوگیری شده است.

وی خطاب به مدیران کارخانه‌ها و تولیدی‌ها گفت: بایستی مسئولان کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی نکات ایمنی و تامین امنیت کامل محیط کار را مورد توجه قرار دهند تا از بروز حوادث ناگوار مشابه پیشگیری شود.

رئیس حوزه قضائی بخش بروات هشدار داد: در صورت محرز شدن قصور و کوتاهی در وقوع این حادثه، با مدیران و کارکنانی که مرتکب ترک فعل شده باشند برخورد قضایی خواهد شد./ تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها