اصغر جهانگیر : اجازه نمی دهیم واحد تولیدی به خاطر بدهی تعطیل شود

کد خبر: 1291056

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه تاکید کرد شعار محوری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب مبنی بر "جهش تولید با مشارکت مردم" را یاداور شد و گفت: اجازه نخواهیم داد در روند رسیدگی ها و نظارت دستگاه قضایی واحد تولیدی و کارخانه ای به خاطر بدهی و وام های دریافتی به سیستم بانکی تعطیل شود.

اصغر جهانگیر : اجازه نمی دهیم واحد تولیدی به خاطر بدهی تعطیل شود

اصغر جهانگیر امروز سه شنبه در بازدید از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی یاسوج اظهار کرد: باید سعی کنیم که با هماهنگی و تعامل بیشتر بین مجموعه دولتف بخش خصوصی و مردم زمینه تحقق شعار امسال را فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: دستگاه قضایی و معاونت پیگشیری از وقوع جرم یکی از وظایف و رسالت های اصلی اش ایجاد هماهنگی های و نظارت بر حشن اجرای قوانین به ویژه در حوزه کسب و کار است.

جهانگیر یادآور شد: یکی از وظایف دبیرخانه شورای عالی از وقوع جرم قوه قضائیه تقسیم کار ملی در حوزه کسب و کارها و تولید است.

وی گفت: جاهایی هم که گزارش هایی از برخی کم کاری ها و یا کوتاهی در اجرای قوانین دریافت شود و یا موانعی ایجاد می کنند اقدام های پیشگیریانه را انجام می دهیم و از دستگاه هیا خاطی نیز مطالبه گری می کنیم و بر اساس روال قانونی اگر جایی کوتاهی صورت گرفته باشد برخورد قانونی خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: در حال حاضر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان حدود ۲۱ شهرک صنعتی مصوب وجود دارد و ۱۳ شهرک در حال واگذاری زمین و یا حق انتفاع داریم و میزان اشتغالزایی کل واحدهای صنعتی پنج هزار و ۶۵۹ نفر است.

ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها