بروجردی:دو پسر دارم که اصلاً کار اقتصادی نمی‌کنند/ شکایت می‌کنم

کد خبر: 175686

علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به برخی اظهارنظرها درباره نقش خود در فساد مالی اخیر اظهار داشت: متأسفانه مطالب و اتهاماتی علیه بنده و فرزندانم در ماجرای فساد مالی اخیر مطرح شده است که حتی دادستان کل کشور نیز آن را تکذیب کرده است. من دو پسر دانشجو دارم که بسیجی هستند و اصلا کار اقتصادی نمی‌کنند.

فارس: نماینده مردم بروجرد با اشاره به مصاحبه اخیر کریمی قدوسی درباره ‌نقش وی در فساد مالی اخیر گفت که از این نماینده به دستگاه قضایی شکایت خواهد کرد.

خبرگزاری فارس: دو پسر دارم که اصلاً کار اقتصادی نمی‌کنند/ از «کریمی قدوسی» شکایت می‌کنم علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به برخی اظهارنظرها درباره نقش خود در فساد مالی اخیر اظهار داشت: متأسفانه مطالب و اتهاماتی علیه بنده و فرزندانم در ماجرای فساد مالی اخیر مطرح شده است که حتی دادستان کل کشور نیز آن را تکذیب کرده است. من دو پسر دانشجو دارم که بسیجی هستند و اصلا کار اقتصادی نمی‌کنند.
وی با بیان اینکه اتهاماتی که به من زده‌اند، از حد و حدود خارج شده است، افزود: متأسفانه آقای کریمی قدوسی ‌نماینده مردم مشهد‌ در دو یا سه مصاحبه اتهاماتی علیه بنده مطرح کرده ‌که از ایشان به قوه قضاییه شکایت خواهم کرد.
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها