دیدار سردار سلیمانی با خانواده‌ شهید پیشمرگه +عکس

کد خبر: 581190

فرمانده‌ نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیداری غیره‌ منتظره‌ با خانواده‌ شهید پیشمرگه‌، حسین منصور در اقلیم کردستان دیدار کرد.

دیدار سردار سلیمانی با خانواده‌ شهید پیشمرگه +عکس
خبرگزاری مهر: سردار قاسم سلیمانی، فرمانده‌ نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در دیداری غیره‌ منتظره‌ با خانواده‌ شهید پیشمرگه‌، حسین منصور در اقلیم کردستان دیدار کرد.
سردار سلیمانی
بر اساس این گزارش، سردار سلیمانی در سفر امروز خویش به‌ اقلیم کردستان عراق با خانواده‌ شهید پیشمرگه‌، حسین منصور دیدار کرد. شهید حسین منصور یکی از فرماندهان پر نفوذ نیروهای پیشمرگ بود که‌ در سال ۲۰۱۵ و در جنگ با داعش به‌ شهادت رسید. لحظاتی پیش، علی حسین منصور، پسر شهید حسین منصور در صفحه‌ فیسبوکی خویش عکسی از خود و سردار سلیمانی را منتشر کرد و در زیر عکس نوشت: «دیدار با آقای قاسم سلیمانی گرامی در خانه‌یمان». وی همچنین از این دیدار نقل کرده‌ است که‌ سردار سلیمانی به‌ وی گفته‌ است: پدر تو یکی از هم‌رزمان من بود، بیشتر اوقات در جنگ های اطراف موصل هم سنگر بودیم، زمانی که خبر شهادت وی را شنیدم، بسیار متاسف شدم. شایان ذکر است که‌ امروز هم زمان با سفر اشتون کارتر به‌ اقلیم کردستان عراق، سردار قاسم سلیمانی هم به‌ این اقلیم سفر کرده‌ است و در حال رایزنی و کمک مستشاری به‌ نیروهای عراقی و پیشمرگان کرد است.
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها