سلیمی: آقای روحانی! فریب چرب‌زبانی‌های اروپایی‌ها را نخورید

کد خبر: 1002336

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: تامل در سخنان رئیس جمهور نشان می‌دهد آقای روحانی به دلیل خوشبینی به اروپایی‌ها فریب چرب زبانی آن‌ها را خورده است؛ آن‌ها زیبا سخن گفته، اما در عمل به نحو متفاوتی عمل کرده‌اند.

سلیمی: آقای روحانی! فریب چرب‌زبانی‌های اروپایی‌ها را نخورید

خبرگزاری فارس: حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیات رئیسه مجلس طی یادداشتی عنوان کرد که تامل در سخنان رئیس جمهور نشان می‌دهد آقای روحانی به دلیل خوشبینی به اروپایی‌ها فریب چرب زبانی آن‌ها را خورده‌اند. آن‌ها زیبا سخن گفته، اما در عمل به نحو متفاوتی عمل کرده‌ند.

متن کامل یادداشت این عضو هیات رئیسه مجلس به شرح زیر است:

بسمه تعالی

رئیس جمهور

سخنان امروز آقای روحانی نشان از ساده اندیشی ایشان دارد! ایشان امروز فرمودند: اروپایی‌ها شرمنده ما هستند و تلفنی و حضوری عذر خواهی می‌کنند، اما در عمل اقدامی انجام نمی‌دهند.

تامل در این سخنان نشان می‌دهد آقای روحانی به دلیل خوشبینی به اروپایی‌ها فریب چرب زبانی آن‌ها را خورده‌اند. آن‌ها زیبا سخن گفته، اما در عمل به نحو متفاوتی عمل نموده‌اند. آیا این نشانگر یک نوع ساده اندیشی افراطی نسبت به اروپایی‌ها نیست؟!

آقای روحانی این نوع نگاه موجب تحمیل خسارت‌های فراوانی به مردم و کشور شده است. یادتان هست فرمودید برجام را با اروپایی‌ها ادامه می‌دهیم! یادتان هست با اینستکس و اس پی وی سال‌ها شما را سر کار گذاشتند! آقای روحانی از یک جهت خوشحالیم که تازه امروز فهمیدید اروپایی‌ها یک نوع حرف می‌زنند، ولی نوع دیگر عمل می‌کنند، اما از یک جهت دیگر باز تاسف خوردیم که می‌گویید ما اگر بخواهیم اقدام قاطع می‌کنیم، اما حالا باز در دایره بی‌فرجام اقدامات اروپایی‌ها سرگردان باقی مانده‌اید. آیا این موضع اخیر باز ناشی از نوع نگاه ساده انگارانه به فریبکاران اروپایی نیست؟ والسلام.

علیرضا سلیمی نماینده مردم شریف محلات و دلیجان

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها