اشرف بروجردی: روحانی غریب است!

کد خبر: 1012892

اشرف بروجردی، فعال اصلاح‌طلب و رئیس کتابخانه ملی که در ستاد انتخاباتی رئیس‌جمهور نیز سمت داشته است، به تازگی طی یادداشتی در شماره دوشنبه گذشته روزنامه آرمان ملی نوشت:

اشرف بروجردی: روحانی غریب است!

مشرق: اشرف بروجردی، فعال اصلاح‌طلب و رئیس کتابخانه ملی که در ستاد انتخاباتی رئیس‌جمهور نیز سمت داشته است، به تازگی طی یادداشتی در شماره دوشنبه گذشته روزنامه آرمان ملی نوشت:

"دولت دوازدهم در یکسال پایانی خود قرار دارد و در این زمان هم در حالت غربت قرار گرفته و همه کسانی که امروز کار و وظیفه‌ای را در دولت به عهده دارند تقابل با دولت را آغاز کرده‌اند و برخی هم نوعی تهاجم دارند که مجموع این رفتار و عملکرد‌ها برای دولت سنگین تمام شده است"!

او می‌افزاید: البته آقای روحانی تصمیم دارد وظایفی که برعهده دارد تا لحظه آخر انجام بدهد و در واقع قرار نیست دولت در یکسال پایانی خود دچار انفعال باشد. *ادعا‌های خانم بروجردی با عقلانیت سیاسی سازگار نیست.

چه اینکه اولا نهادی که صاحب‌اختیار بیش از ۹۵ درصد از بودجه، درآمد‌ها و اجرائیات کشور است منطقا نمی‌تواند غریب واقع شود. ضمن اینکه آقای روحانی در قضایایی مثل لوله و گازانبر و کنایه انداختن به منتقدان و... نشان داده است که اصولا دچار غربت نمی‌شود!

و ثانیا ادعای اینکه از داخل دولت علیه دولت دست به تقابل زده‌اند نیز به هیچ‌وجه پذیرفتنی نیست.

زیرا نه تنها دولت از قدرت کافی برای عزل و نصب در هر سطحی برخوردار است بلکه آقای روحانی هم نشان داده است که در هنگام نارضایتی؛ هرکسی را در هر سطحی برکنار می‌کند.

کما اینکه حتی دیدیم دولت در جریان اعتراض به رفتار قانونی شهرداری پیرامون "ملک جماران" نیز حضور حناچی در جلسات هیئت دولت را معلق کرد و یا قضیه لغو حضور رجالی مثل ضرغامی و رحیم‌پور ازغدی در جلسات شورایعالی انقلاب فرهنگی نیز همچنان نقل محافل است.

پس می‌توان نتیجه‌گیری کرد که ادعای کارسازی در دولت علیه دولت! آنهم در زمانی که آقای روحانی با صفت‌های خاصشان رئیس‌جمهور هستند؛ صرفا یک سخن چاپلوسانه است.

فیض‌ا... عرب‌سرخی، از دستگیرشدگان فتنه ۸۸ نیز به تازگی مدعی شد که دولت آقای روحانی مشغول جنگ در جبهه خارجی و جبهه داخلی است!

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها