واکنش نماینده مجلس به اتفاقات خوزستان

کد خبر: 1081199

عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: عاملان کشته‌سازی در خوزستان از مردم نیستند بلکه با تحریک خارجی‌ها به دنبال گسترش ناامنی در این استان هستند.

احمد علیرضا بیگی عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: عاملان کشته‌سازی در خوزستان در اعتراضات اخیر ارتباطی با مردم این استان ندارند و با تحریک خارجی‌ها به دنبال گسترش دامنه ناامنی و آشوب هستند.

وی افزود: این وضعیت اعتراضی که دشمن به دنبال سوءاستفاده از آن است نتیجه سوء مدیریت‌ها در سال‌های قبل است که امروز دشمن از یک اعتراض آرام مردمی به دنبال سوء استفاده و ناامن کردن فضای خوزستان است.

عضو کمیسیون شوراهای مجلس اظهار داشت: از سال‌های قبل تذکراتی به دولت درباره مراقبت در استان خوزستان و جلوگیری از بدتر شدن شرایط معیشتی مردم و پیش آمدن ناآرامی و التهابات احتمالی داده شده بود اما متأسفانه توجهی به آنها نشد.

علیرضابیگی خاطرنشان کرد: ما در سال‌های قبل شاهد مشکلات فاضلاب استان خوزستان، خسارات ناشی از سیل، ریزگردها و دیگر مسائل بودیم اما در هیچ یک دولت عملکرد خوبی از خود نشان نداد.

وی افزود: اگرچه بعد از سیل واحدهای مسکونی بازسازی شد اما هیچ اقدامی برای اصلاح بندها و سدها صورت نگرفت و در سیل بعدی مجدد واحدهای مسکونی مردم تخریب شد.

عضو کمیسیون شوراهای مجلس اظهار داشت: آقای روحانی در حالی دولت را تحویل می‌دهد که شرایط کشور کاملا شرایطی ملتهب است و به هیچ رنگ و روی آرامش ندارد و همین مسأله کار آقای رئیسی در دولت بعد را سخت‌تر خواهد کرد و لذا آقای روحانی و مدیران دولتش باید درباره این وضعیت پاسخگو باشند.

علیرضابیگی خاطرنشان کرد: دولت باید از مردم استان خوزستان دلجویی کند و نسبت به بهبود شرایط برای مردم خوزستان در همین فرصت کوتاه اقدامات جدی را صورت دهد./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها