پیام نمایندگان در آستانه سالروز شهادت حاج قاسم

کد خبر: 1195818

نمایندگان مجلس شورای اسلامی یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی را در آستانه فرا رسیدن سالروز شهادت وی گرامی داشتند.

پیام نمایندگان در آستانه سالروز شهادت حاج قاسم

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) و در آستانه فرا رسیدن سالروز شهادت شهید سلیمانی در اظهاراتی یاد و خاطره حاج قاسم را گرامی داشتند.

سید محمدرضا میرتاج‌الدینی بیان کرد: حاج قاسم سلیمانی و سایر شهدا الگوهای جاودانه و الهام‌بخشی برای همه ما هستند یاد این شهید بزرگوار را گرامی می‌داریم.

فاطمه محمدبیگی نیز بیان کرد: حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی مهندس و سایر شهدای مدافع حرم جانشان را برای محور مقاومت گذاشتند و امیدوارم ما نیز ادامه دهنده راه این شهدا باشیم. یاد این شهدا به ویژه حاج قاسم سلیمانی را گرامی می‌داریم.

الیاس نادران گفت: فرا رسیدن سالروز شهادت سردار بزرگوار شهید قاسم سلیمانی را تسلیت گفته و شهید سلیمانی سیدالشهدای جریان مقاومت بود. یاد این شهید بزرگوار را گرامی‌ می‌داریم.

محمدمهدی زاهدی گفت: فرارسیدن سالروز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی را به ملت بزرگ و رشید ایران و جریان مقاومت تسلیت می‌گویم. امیدوارم که راه و منش سردار دلها در دل ما نفوذ کرده باشد و ما نیز بتوانیم از آرمان‌های انقلاب به خوبی دفاع کنیم.

سید غنی نظری نیز تاکید کرد که در آستانه شهادت سالروز شهید قاسم سلیمانی یاد و خاطره سرداردلها را گرامی می‌داریم.

سلمان اسحاقی بیان کرد: فرا رسیدن سالروز شهادت شهید سلیمانی را گرامی می دارم. خون حاج قاسم روز به روز زنده تر می شود و برای معاندین و دولت های غربی عامل بازدارنده ای در ظلم به ملت ها است.

محمدعلی محسنی بندپی تاکید کرد: یاد و خاطره شهید سلیمانی را در آستانه سالروز شهادت وی گرامی می‌داریم.

علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی نیز تاکید کرد: یاد و خاطره سردار دل ها شهید سلیمانی را در آستانه سالروز شهادت وی گرامی می داریم.

محمدرضا پورابراهیمی نماینده کرمان نیز بیان کرد: یاد و خاطره شهید سلیمانی این سردار کرمانی را در آستانه سالروز شهادت وی گرامی داشته و از همین جا از همه نمایندگان مجلس دعوت می کنم این هفته در استان کرمان و گلزار شهدا حضور یافته و در مراسم گرامی داشت این شهید بزرگوار شرکت کنند.

ایسنا

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها