بیانیه  وزیر اطلاعات در سالروز شهادت سپهبد سلیمانی

کد خبر: 1196127

سید اسماعیل خطیب بمناسبت سالروز شهادت سپهبد سلیمانی و همراهانش، تصریح کرد: حضور مردم ایران و عراق در مراسم تشییع آن پیکرهای پاک و خروش سایر ملّت‌ها و نخبگان عالم به مثابه سیلی جانانه‌ای بر چهره کریه قاتلان خون‌خوار آن‌ها بود.

بیانیه  وزیر اطلاعات در سالروز شهادت سپهبد سلیمانی

حجت‌الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در پیامی به‌مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه به‌دست تروریست‌های آمریکا در فرودگاه بغداد در 13 دی‌ماه 1398، تصریح کرد: حضور مردم قدرشناس ایران و عراق از هر دین، مذهب و مرامی در مراسم تشییع آن پیکرهای پاک و خروش سایر ملّت‌ها و نخبگان عالم به مثابه سیلی جانانه‌ای بر چهره کریه قاتلان خون‌خوار آن‌ها بود.

متن این پیام به شرح زیر است:

 ان‌الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله صفا کانهم بنیان مرصوص

او (شهید سلیمانی) نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت شدگان اسلام و مکتب امام خمینی(ره) بود. حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی)

شهادت افتخارآفرین اسوه‌ی جهانی مقاومت اسلامی و نمونه‌ی اخلاق و تقوا و ایثار، سردار سرافراز اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی که در ستیغ قله‌ی رفیع مقاومت خوش درخشید و چراغ امید را در دل‌های ستمدیدگان گرفتار در یوغ جهل و تروریسم تکفیری ساخته‌ی مستکبرین سلطه‌جو روشن نمود و نقطه‌‌ی عطفی در تاریخ مجاهدات در تقابل با سلطه‌گران محسوب می‌شود.

وقوع این جنایت هولناک به دست خبیث‌ترین و شقی‌ترین نمادهای تروریسم دولتی که برگرفته از خلق و خوی ددمنشانه‌ی شیطان بزرگ، آمریکای جهان‌خوار بود و حضور مردم قدرشناس ایران و عراق از هر دین، مذهب و مرامی در مراسم تشییع آن پیکرهای پاک و خروش سایر ملّت‌ها و نخبگان عالم به مثابه سیلی جانانه‌ای بر چهره کریه قاتلان خون‌خوار آنها بود.

قطعاً، شهادت حاج قاسم سلیمانی، یار و برادر وفادارش ابومهدی المهندس و همراهان دلیرشان منجر به تقویت روحیه‌ی مقاومت و استکبار ستیزی در سراسر گیتی شده و درخت تنومند انقلاب اسلامی و جبهه‌ی مقاومت، علی‌رغم همه‌ی توطئه‌ها و راه‌اندازی جنگ‌های گوناگون (با بهره‌کشی از نوکرصفتان منطقه‌ای و عوامل خود فروخته‌ی داخلی) چون کوهی استوار ایستاده و دگربار طعم تلخ شکست مفتضحانه و انتقام پیروزمندانه را به کام اردوگاه سلطه و صهیونیسم غاصب چشاند و خواهد چشانید.

استکبار جهانی، همواره و در دوره‌های مختلف پس از پیروزی انقلاب اسلامی، توطئه‌های مختلفی را علیه ملّت‌های مظلوم و جبهه انقلاب اسلامی طراحی و اجرا نموده که به لطف خدای بزرگ و با بصیرت و آگاهی ملّت‌های مزبور، ناکام مانده است.

در روزهای اخیر نیز با طراحی و اجرای جنگ ترکیبی علیه ملّت ایران اسلامی، جنگ جهانی رسانه‌ای و تلاش‌های زیادی را با همکاری ایادی مزدور خود انجام داد که با مدد الهی، هدایت‌های حکیمانه‌ی فرمانده‌ی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و آگاهی  ملّت همیشه در صحنه و با بصیرت ایران عزیز به شکست ذلیلانه کشیده شد.

ضمن محکومیت مجدد جنایت هولناک به شهادت رساندن سربازان و فرزندان پاک ملّت‌های ایران، عراق و سرداران جبهه‌ی مقاومت اسلامی، به نیابت از سربازان گمنام امام زمان (عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف) در پایگاه عظیم مبارزه و جهاد به همراه سایر تلاش‌گران دستگاه‌های اطلاعاتی‌ کشور، فرارسیدن سومین سالگرد شهادت جانسوز شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، آن جهان‌مردان میدان نبرد حق و باطل و یاران قهرمانشان را گرامی داشته، به روان پاک یکایک شهدای گلکون کفن درود می‌فرستیم و با آنان عهد می‌بندیم که تا آخرین نفس، در دفاع از آرمان مقدس و نورانی آن شهیدان و گرفتن انتقام‌شان از جانیان خون‌خوار، از پای نخواهیم نشست.

سیداسماعیل خطیب

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها