حشمت الله قنبری: قاتلان شهید سلیمانی منتظر انتقام سخت ملت ایران باشند

کد خبر: 1196661

استاد دانشگاه: قاتلان شهید سلیمانی منتظر انتقام سخت ملت ایران باشند قاتلان شهید سلیمانی منتظر انتقام سخت ملت ایران باشند کرمانشاه- پژوهشگر تاریخ و استاد دانشگاه با اشاره به نقش محوری شهید سلیمانی در محور مقاومت گفت: قاتلان شهید سلیمانی منتظر انتقام سخت ملت ایران باشند. به گزارش خبرنگار مهر، حشمت الله قنبری ظهر چهارشنبه در مراسم گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی که در خیابان مدرس کرمانشاه با حضور پرشور مردم برگزار شد، اظهار کرد: شهید سلیمانی با توجه به منویات مقام معظم رهبری یک مکتب است و از دروان جوانی و دفاع مقدس تا دفاع از حریم اهل بیت (ع) در عراق و سوریه در راه جهاد در راه خدا گام برداشت و برای رسیدن به شهادت تلاش می‌کرد و خداوند نیز پاداش مجاهدت‌های این سردار سرافراز با به بهترین شیوه و با شهادت پرداخت کرد. وی افزود: شهید سلیمانی همواره در سخنرانی‌های خود برای حفظ و یکپارچگی ملت ایران تاکید می‌کرد و جمهوری اسلامی را یک حرم می‌دانست و برای حفاظت از آن تلاش می‌کرد و ما نیز ادامه دهنده راه این شهید خواهیم بود. پژوهشگر تاریخ و استاد دانشگاه تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های مهم شهید سلیمانی ولایتمداری و ذوب این شهید در ولایت فقیه بود و برای عمل کردن به منویات رهبر معظم انقلاب از هیچ کاری دریغ نمی‌کرد و ما نیز به تاسی از شهید سلیمانی پشت سر رهبری تا نابودی رژیم کودک کش اسرائیل و آزادی قدس شریف خواهیم بود. قنبری بیان کرد: انقلاب اسلامی ثمره خون شهیدان بسیاری است و این انقلاب ساده به دست نیامده و اجازه نخواهیم داد عده‌ای به آن خدشه وارد کنند. وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری پشتیبان مظلومان و مستضعفان است و با اقتدار به راه خود ادامه خواهد داد. پژوهشگر تاریخ و استاد دانشگاه تاکید کرد: دشمنان ایران اسلامی و قاتلان شهید سلیمانی آگاه باشند که انتقام خون این شهید را در هر کجای عالم که باشند را از آنان خواهیم گرفت.

حشمت الله قنبری: قاتلان شهید سلیمانی منتظر انتقام سخت ملت ایران باشند

پژوهشگر تاریخ و استاد دانشگاه با اشاره به نقش محوری شهید سلیمانی در محور مقاومت گفت: قاتلان شهید سلیمانی منتظر انتقام سخت ملت ایران باشند.

حشمت الله قنبری ظهر چهارشنبه در مراسم گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی که در خیابان مدرس کرمانشاه با حضور پرشور مردم برگزار شد، اظهار کرد: شهید سلیمانی با توجه به منویات مقام معظم رهبری یک مکتب است و از دروان جوانی و دفاع مقدس تا دفاع از حریم اهل بیت (ع) در عراق و سوریه در راه جهاد در راه خدا گام برداشت و برای رسیدن به شهادت تلاش می‌کرد و خداوند نیز پاداش مجاهدت‌های این سردار سرافراز با به بهترین شیوه و با شهادت پرداخت کرد.

وی افزود: شهید سلیمانی همواره در سخنرانی‌های خود برای حفظ و یکپارچگی ملت ایران تاکید می‌کرد و جمهوری اسلامی را یک حرم می‌دانست و برای حفاظت از آن تلاش می‌کرد و ما نیز ادامه دهنده راه این شهید خواهیم بود.

پژوهشگر تاریخ و استاد دانشگاه تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های مهم شهید سلیمانی ولایتمداری و ذوب این شهید در ولایت فقیه بود و برای عمل کردن به منویات رهبر معظم انقلاب از هیچ کاری دریغ نمی‌کرد و ما نیز به تاسی از شهید سلیمانی پشت سر رهبری تا نابودی رژیم کودک کش اسرائیل و آزادی قدس شریف خواهیم بود.

قنبری بیان کرد: انقلاب اسلامی ثمره خون شهیدان بسیاری است و این انقلاب ساده به دست نیامده و اجازه نخواهیم داد عده‌ای به آن خدشه وارد کنند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری پشتیبان مظلومان و مستضعفان است و با اقتدار به راه خود ادامه خواهد داد.

پژوهشگر تاریخ و استاد دانشگاه تاکید کرد: دشمنان ایران اسلامی و قاتلان شهید سلیمانی آگاه باشند که انتقام خون این شهید را در هر کجای عالم که باشند را از آنان خواهیم گرفت./مهر

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها