مهدی محمدی:

هر نوع دوقطبی سازی و سوپرانقلابی‌گری بی‌مبنا اقدام علیه امنیت ملی‌ است

کد خبر: 1197226

تکلیف انقلابیون برای خنثی کردن پروژه خطرناک دشمن یعنی ایجاد یک مجموعه منسجم برانداز خارجی و داخلی، ایستادن سمت مردم و تبدیل شدن به محرک و‌مروج تغییرات مثبت به نفع آنهاست.

هر نوع دوقطبی سازی و سوپرانقلابی‌گری بی‌مبنا اقدام علیه امنیت ملی‌ است

سایت فردا/تکلیف انقلابیون برای خنثی کردن پروژه خطرناک دشمن یعنی ایجاد یک مجموعه منسجم برانداز خارجی و داخلی، ایستادن سمت مردم و تبدیل شدن به محرک و‌مروج تغییرات مثبت به نفع آنهاست.

مهدی محمدی در رشته‌ توییتی درباره حوادث اخیر نوشته است: ‌پروژه آشوب های ۱۴۰۱ شکست خورده اما تلاش طرف های خارجی ادامه دار است. اکنون دیگر کاملا روشن شده طراح خارجی بازیگر اصلی است منتها از مرحله طراحی فروتر آمده و خود مستقیما وارد میدان شده است.

مهم ترین پروژه ای که طرف خارجی اکنون نیرو و انرژی بسیار صرف آن می کند شکل دادن به یک رهبری جدید، واحد و ظاهرا مشروع برای حرکت براندازانه در خارج از کشور است. شاید عجیب به نظر برسد اما شواهد نشان می دهد این برای سیا و‌ موساد از برنامه هسته ای و موشکی ایران هم مهم تر است.

تهدیدی که لازم است همه انقلابیون و مردم ایران از آن مطلع باشند این است که دشمن قصد دارد الیتی در خارج از ایران ایجاد کند که بتواند به تدریج آن را به محور تحرکات براندازانه در داخل ایران تبدیل نماید.

منافقین، سلطنت طلبان و همه بازیگران سنتی اپوزیسیون مکلف شده اند پشت این پروژه بایستند. هدف این است که چهره های ظاهرا جدید از ایرانیان خارج از کشور با هدایت پشت پرده سرویس های جاسوسی، 'رهبر براندازی' در ایران شوند. فراخوان بدهند، دعوت به اعتصاب و آشوب کنند و ...

اکنون دشمن کاری مهم تر از این ندارد که این کانون خارجی را خلق و بعد یک 'شبکه همکار داخلی' درون ایران برای آن ایجاد کند. سلبریتی ها، اینفلوئنسرها و فعالان هنری و ورزشی اصلی ترین کسانی هستند که طرف خارجی امید دارد به ضلع داخلی این کانون خارجی تبدیل شوند.

همچنین برنامه این است که یک اقلیت کوچک ولی فعال آشوبگر در داخل کشور ایجاد شود که به عنوان پیاده نظام این پروژه عمل کند و بار تحرکات خیابانی ولو محدود و کوچک را به دوش بکشد.

همانطور که سخنان اخیر رهبر انقلاب به دقت نشان داد مهم ترین وظیفه انقلابیون اکنون این است که جلوی پیوستن حتی یک نفر از مردم ایران به این پروژه خطرناک را بگیرند بویژه آنها که مثلا در موضوع حجاب یا مسائل دیگری از این دست، ممکن است ظاهر، رفتار یا دیدگاهی متفاوت داشته باشند.

با هر نوع اقدام ضد امنیتی سازمان یافته باید با حداکثر قدرت برخورد شود و اقدامات فعلی در قوه قضاییه، جامعه اطلاعاتی و تغییرات در پلیس همه در این راستاست. اما همزمان با اقتدار در مقابل براندازان باید با تفاوت ها درون جامعه کاملا برادرانه و مهربانانه برخورد کرد. هر دو کلیدی است.

تکلیف انقلابیون برای خنثی کردن پروژه خطرناک دشمن یعنی ایجاد یک مجموعه منسجم برانداز خارجی و داخلی، ایستادن سمت مردم و تبدیل شدن به محرک و‌مروج تغییرات مثبت به نفع آنهاست. هر نوع دوقطبی سازی، سوپرانقلابی گری بی مبنا و درگیر شدن با مردم عادی، مستقیما اقدام علیه امنیت ملی است.

 

۲

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها