سرلشکر باقری: دشمنان برای تقویت آشوب سلاح و تروریست وارد کشور کردند

کد خبر: 1197573

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: قریب ۴ ماه و حدود ۱۱۵ روز است که دشمنان انقلاب اسلامی به علت ضربه سختی که قبلاً از انقلاب خورده اند، همه امکانات خود را علیه ملت ایران به کار گرفتند.

سرلشکر باقری: دشمنان برای تقویت آشوب سلاح و تروریست وارد کشور کردند

سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح امروز (دوشنبه) در همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گفت: امروز ملت ایران درگیر یک جنگ ترکیبی است. دشمنان همه انواع جنگ‌ها را در برابر ملت ایران آزموده اند و حالا یک جنگ همه جانبه ترکیبی را علیه ملت به کار گرفته اند.

وی افزود: قریب ۴ ماه و حدود ۱۱۵ روز است که دشمنان انقلاب اسلامی به علت ضربه سختی که قبلاً از انقلاب خورده اند، همه امکانات خود را علیه ملت ایران به کار گرفته اند.

سرلشکر باقری بیان کرد: هیچ کجا سابقه ندارد رهبران جهان استکبار این گونه به صورت عریان به میدان آمده و با استفاده از همه ابزار بین المللی خود و نیز محکومیت‌های پوچی که به راه انداخته اند و همچنین به کارگیری همه توان جاسوسی و امپراتوری رسانه‌ای خود کشوری را وارد جنگ ترکیبی کنند. آنان تا می‌توانند سلاح و تروریست وارد کشور کرده اند و آشوب‌ها را به وجود آورده تا تخریب و آتش زدن را به اوج برسانند. در عین حال تحریم‌ها را همچنان ادامه می‌دهند.

وی اظهار داشت: ملت سرافراز ایران از این آزمایش موفق بیرون آمد. مردمی که به خاطر تحریم‌ها دچار مشکلاتی هستند و احیاناً ناراحتی‌هایی هم دارند، اما می‌دانند اگر در داخل خانواده دلخوری و ناراحتی است جای آن در خیابان‌ها نیست تا به خیابان بیایند و علیه دین، مذهب، رهبر، پرچم و هویت خود فریاد بشکند. خیلی از مردم آگاهانه تفاوت آشکار ناراحتی و اعتراض را با اغتشاش تشخیص دادند. البته جمعیتی که به هر دلیلی فریب خورده یا مزدوری کردند، شاید به سه در ۱۰ هزار جمعیت کشور هم نمی‌رسد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: البته همین مقداری که اتفاق افتاد، آسیب‌هایی به اقتدار و امنیت کشور وارد ساخت که باید ریشه یابی شود. درصد اندکی از دختران و پسران شناخت کافی نسبت پرچم و کشورشان ندارند و مورد آسیب قرار گرفته اند. این یعنی آنکه در این حوزه دچار کاستی‌هایی هستیم که باید با تدبیر و کار جهادی و همچنین با گفتگو و مفاهمه و شنیدن درددل آنها و بیان هنرمندانه، واقعیات راه درست را مطرح کنیم.

وی ادامه داد: این موضوعی است که با جلسه امروز ما و کار شما در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس باید صورت گیرد، زیرا عملیات شناختی است که مهمترین وجه در جنگ ترکیبی امروز دشمن است. ما باید با به کارگیری هنر جذاب سهم خودمان را در رفع این نقیصه ایفا کنیم. هر چند ملت ایران از یک نبرد بزرگ پیروز درآمده و درخواهد آمد و این موجب جرقه‌هایی برای درک بهتر فرهنگی و در جهت رفع و شنیدن درددل ها خواهد شد.

مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها