متفکرآزاد: روابط دو کشور همسایه ایران و آذربایجان بسیار مهم است

کد خبر: 1201600

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد؛ ضرورت بررسی دقیق حمله به سفارت جمهوری آذربایجان ضرورت بررسی دقیق حمله به سفارت جمهوری آذربایجان تبریز-نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس با تأکید بر این که حادثه رخ داده در سفارت آذربایجان را به شدت محکوم می‌کنیم، گفت: امیدواریم با اعلام نتایج دقیق بررسی‌ها علت اصلی مشخص شود. به گزارش خبرگزاری مهر، روح الله متفکرآزاد در گفت‌وگو با خبرنگاران در تبریز ضمن اشاره به حمله به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران اظهار داشت: این حادثه ناگوار را به شدت محکوم و از اتفاق رخ داده اظهار تأسف می‌کنیم. وی تاکید کرد: از دستگاه‌های مربوطه انتظار داریم این موضوع را به دقت و تا حصول نتیجه دقیق و زوایای مختلف آن را پیگیری و بررسی کنند. نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با اشاره به روابط عمیق بین دو کشور افزود: روابط دو کشور همسایه ایران و آذربایجان بسیار مهم و ارزشمند و حفظ این روابط برای ما بسیار حائز اهمیت است. متفکرآزاد، اشتراکات دینی، فرهنگی و تاریخی دو ملت را یادآور شد و خاطرنشان کرد: روابط جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان طی سال‌ها حُسن همجواری، عمیق‌تر از آن است که چنین اتفاقاتی موجب فاصله‌گیری آنها از یکدیگر شود. نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با تأکید مجدد بر این نکته که حادثه رخ داده را به شدت محکوم می‌کنیم، گفت: اطمینان داریم عقلانیت حاکم بر فضای حکمرانی دو کشور اجازه وارد شدن خدشه به روابط دو جانبه را نخواهد داد و امیدواریم با اعلام نتایج دقیق بررسی‌ها علت اصلی این اقدام را مشخص سازد.

متفکرآزاد: روابط دو کشور همسایه ایران و آذربایجان بسیار مهم است

نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس با تأکید بر این که حادثه رخ داده در سفارت آذربایجان را به شدت محکوم می‌کنیم، گفت: امیدواریم با اعلام نتایج دقیق بررسی‌ها علت اصلی مشخص شود.

روح الله متفکرآزاد  اشاره به حمله به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران اظهار داشت: این حادثه ناگوار را به شدت محکوم و از اتفاق رخ داده اظهار تأسف می‌کنیم.

وی تاکید کرد: از دستگاه‌های مربوطه انتظار داریم این موضوع را به دقت و تا حصول نتیجه دقیق و زوایای مختلف آن را پیگیری و بررسی کنند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با اشاره به روابط عمیق بین دو کشور افزود: روابط دو کشور همسایه ایران و آذربایجان بسیار مهم و ارزشمند و حفظ این روابط برای ما بسیار حائز اهمیت است.

متفکرآزاد، اشتراکات دینی، فرهنگی و تاریخی دو ملت را یادآور شد و خاطرنشان کرد: روابط جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان طی سال‌ها حُسن همجواری، عمیق‌تر از آن است که چنین اتفاقاتی موجب فاصله‌گیری آنها از یکدیگر شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با تأکید مجدد بر این نکته که حادثه رخ داده را به شدت محکوم می‌کنیم، گفت: اطمینان داریم عقلانیت حاکم بر فضای حکمرانی دو کشور اجازه وارد شدن خدشه به روابط دو جانبه را نخواهد داد و امیدواریم با اعلام نتایج دقیق بررسی‌ها علت اصلی این اقدام را مشخص سازد./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها