قالیباف با قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن:

پروژه در هم‌ شکستن اتحاد ملت شکست خورد

کد خبر: 1204437

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی از مردم ایران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد و گفت: پروژه در هم‌ شکستن اتحاد ملت با تدبیر خود مردم شکست خورد.

پروژه در هم‌ شکستن اتحاد ملت شکست خورد

به گزارش سایت فردا، متن پیام قدردانی محمدباقر قالیباف به شرح زیر است:

«بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحیم

مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه آفریدند؛ همهٔ کسانی که دلسوز ایران هستند و قلبشان برای این آب و خاک و سرافرازی نسل‌های آینده این کشور می‌تپد، راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ را در تقویم افتخارات ملت ایران ثبت کردند.

پروژهٔ درهم ‌شکستن اتحاد ملت با تدبیر خود مردم شکست خورد. ما مسئولان باید به خود یادآور شویم که این حضور حماسی و بی‌نظیر مردم به خاطر ما نیست، بلکه برای حراست از اتحاد ملی و حفاظت از استقلال و تضمین امنیت و آرامش این آب و خاک است؛ مردم سربلند ایران از خون پاک جوانان خود که جان شیرین را فدای سربلندی ایران کردند مراقبت می‌کنند و نخواهند گذاشت بدخواهان ایران و انقلاب اسلامی، عزت و شرف ملی را در هم بشکنند.

کم‌کاری یا توجیه مشکلات و بی‌توجهی به گلایه‌های بحق مردم، جفا به انقلاب اسلامی است و ما موظفیم با بیشتر و بهتر کارکردن و نشان‌دادن کارآمدی دین در ادارهٔ حکومت، دِین خود را به مردم ادا کنیم.

به سهم خود از آحاد ملت شریف ایران در شهرها و روستاها که با حضور در راهپیمایی امروز، دشمنان ایران را ناامید و دوست‌داران ایران را دلگرم کردند، صمیمانه تقدیر و تشکر کنم.»

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها