جرج بوش به تجمع ضدانقلاب پیام داد

کد خبر: 1206161

جورج بوش رئیس‌جمهور اسبق آمریکا که در راه‌اندازی دو جنگ بزرگ در منطقه غرب آسیا نقش داشت و طرح‌هایی هم برای حمله به ایران داشت به تجمع ضدانقلاب در بروکسل پیام داد و از آن‌ها حمایت کرد.

جرج بوش به تجمع ضدانقلاب پیام داد

جرج بوش رئیس‌جمهور اسبق آمریکا که در ابتدای قرن 21 با حمله به کشورهای افغانستان و عراق دو جنگ بزرگ در منطقه به راه انداخت و «ایران» را محور شرارت نامید، به تجمع ضدانقلاب در بروکسل پیام داد.

او که در دوران ریاست‌جمهوری‌اش درصدد حمله به ایران بود و گفته می‌شود که طرح‌هایی نیز برای حمله به ایران آماده کرده بود، مدعی شد که سپاه ناقض حقوق بشر است و گفت: برای حمایت از دموکراسی باید وارد صحنه شد و این کار صحیحی است.

جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا در دوره ریاست‌جمهوری ترامپ هم که در سال‌های گذشته در تجمع سازمان مجاهدین خلق (منافقین) حضور پیدا کرده بود، به این تجمع ضدانقلاب پیام داد و از آن‌ها حمایت کرد.

پیام‌های بوش و بولتون در ادامه وابستگی چهره‌های میدان‌دار تجمعات ضدانقلاب به کشورهای خارجی و بیگانگان است که مورد انتقاد بسیاری از فعالان سیاسی خارج‌نشین قرار گرفته است.

گفتنی است دومینوی تجمعات ضدانقلاب در شهرهای خارج کشور که از برلین شروع شد، حالا به ایستگاه بروکسل رسیده و اپوزیسیون با فراخوان تجمع مقابل ساختمان اتحادیه اروپا خواهان طرح گروهک منافقین برای تروریستی اعلام شدن سپاه پاسداران شدند.

اما نکته جالب توجه جدا از تعداد کم حاضران، برملاشدن نیت‌های آن‌هاست. در برلین، استراسبورگ و حالا بروکسل، آنچه مشاهده می‌شود پرچم‌های ضدایرانی و تجزیه‌طلبان است.

در صف اول این تجمع پرچم تجزیه‌طلبان کرد و بلوچ در حرکت است که نشان می‌دهد حتی درصورت کمتر تریبون دادن مقطعی به سران تجزیه‌‌طلب در رسانه‌هایشان، محور فعالیت‌های ضدایرانی با مخالفان تمامیت ارضی است/تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها