«فرزین» و «خاندوزی» برای ارز فردا به مجلس می‌روند

کد خبر: 1206262

«احمد نادری» عضو هیئت رئیسه مجلس: در جلسه امروز مجلس مقرر شد تا نشست فردا با وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی و احتمالاً معاون اول رئیس‌جمهور برگزار به منظور بررسی دقیق تحولات اخیر اقتصادی برگزار شود.

«فرزین» و «خاندوزی» برای ارز فردا به مجلس می‌روند

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شد در نشست فردای مجلس که با وزیر اقتصاد و رئیس‌کل بانک مرکزی و احتمالاً معاون اول رئیس‌جمهور برگزار می‌شود، به بررسی دقیق تحولات اخیر اقتصادی پرداخته شود.

احمد نادری عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست غیرعلنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس گفت: نشست امروز را پیرامون تحولات اقتصادی اخیر کشور به‌ویژه افزایش نرخ ارز داشتیم.

وی افزود: در این نشست کنار 6 نفر از نمایندگان که به‌قید قرعه درباره مسائل اقتصادی و نوسانات نرخ ارز سخنانی را بیان کردند، نمایندگانی از کمیسیون‌های برنامه و بودجه و اقتصادی نیز به بیان نقطه‌نظرات خود پرداختند.

عضو هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: در نشست امروز مهمانی از دولت نداشتیم اما آقای قالیباف طی سخنانی درباره روند تحولات در جلسات شورای‌عالی امنیت ملی و شورای سران قوا نکاتی را مطرح کرد.

نادری گفت: همچنین مقرر شد در نشست فردای مجلس که با وزیر اقتصاد و رئیس‌کل بانک مرکزی و احتمالاً  معاون اول رئیس جمهور برگزار می‌شود، به بررسی دقیق تحولات اخیر اقتصادی پرداخته شود.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها