غلامرضا: امسال ۷۰ هزار شعبه اخذ رای پیش‌بینی شده است

کد خبر: 1227521

رئیس ستاد انتخابات کشور با تاکید بر اینکه ما نیازمند انتخاباتی سالم هستیم، گفت: امسال ۷۰ هزار شعبه اخذ رای پیش‌بینی شده است و ممکن است با توجه به هر شهرستانی این عدد تغییر یابد.

غلامرضا: امسال ۷۰ هزار شعبه اخذ رای پیش‌بینی شده است

محمدرضا غلامرضا شامگاه چهارشنبه ۲۴ خرداد ماه در جمع خبرنگاران در مجتمع نفت محمود آباد، با اشاره به اینکه انتخابات یک رویداد بزرگ ملی و سیاسی است که مظهر مردم سالاری دینی محسوب می‌شود، اظهار کرد: از سوی دیگر در جمهوری اسلامی در عرصه سیاست خارجی و بین المللی در یک شرایط متوازنی قرار گرفتیم و کسانی که روزی در مقابل ما بودند به دنبال انعقاد قرارداد و پیمان دوستی هستند.

وی با بیان اینکه این پیروزی ها با رویکرد مقاومت به دست آمده است، افزود: در عرصه اقتصادی نیز به‌رغم محاصره و تحریم پیشرفت های قابل ملاحظه ای داشته ایم.

وی با تاکید براینکه در حوزه سیاسی انتخابات می تواند در پیشبرد اهداف به ما کمک کند، تصریح کرد: هرچه انتخابات باشکوه تر و مشارکت بیشتر باشد بهتر می توان اهداف را در عرصه منطقه و بین المللی دنبال کرد.

رئیس ستاد انتخابات کشور به رویکرد دشمنان در عرصه های مختلف به خصوص به راه انداختن جنگ ترکیبی علیه نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: هسته اصلی این جنگ ترکیبی شناختی است که بستر آن رسانه است در این عرصه  نقش رسانه بسیار مهم تلقی می‌شود.

غلامرضا از رسانه ها به عنوان فرماندهان دفاع در حوزه جنگ شناختی یاد کرد و افزود: روایتگری یکی از نقاط ضعف ما در اغتشاشات سال گذشته بوده است بنابراین باید در این بخش بسیار قوی عمل کنیم.

وی با بیان اینکه رسانه ها به عنوان پل ارتباطی بین مردم و ستاد انتخابات باید صادقانه قلم بزنند، خاطر نشان کرد: رسانه ها نقش مهمی در افزایش مشارکت مردم در انتخابات دارند.

این مسئول سیاسی با تاکید براینکه چگونگی جلب مشارکت مردم به استفاده از حلقه های میانی از جمله رسانه بستگی دارد، اظهار کرد: تمرکز اصلی روی محله محوری بنا نهاده شده است. باید دید مردم در این میان چه خواسته ای دارند و حرفشان را به ما منتقل کنند.

ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها