تسلیت رئیسی در پی درگذشت پدر شهیدان نوشیروانی

کد خبر: 1229739

رئیس جمهور با صدور پیامی، درگذشت پدر ۳ تن از شهدای دفاع مقدس را تسلیت گفت.

تسلیت رئیسی در پی درگذشت پدر شهیدان نوشیروانی

سید ابراهیم رئیسی با تسلیت درگذشت حاج محمود نوشیروانی، پدر بزرگوار شهیدان گرانقدر مجیب‌الرحمن، محمد و حمیداله نوشیروانی و دارنده نشان ملی ایثار اظهار داشت: این اسوه صبر و مقاومت که سه فرزند دلبند خود را در دفاع از کیان کشور، تقدیم گلستان ایثار و شهادت کرد و تا آخرین لحظات عمر، پاسدار آرمان‌های والای انقلاب و نظام اسلامی بود، نام نیک خود را در تاریخ این مرزو بوم برای همیشه ماندگار کرد.

متن پیام تسلیت رئیس جمهور به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت مرحوم حاج محمود نوشیروانی، پدر بزرگوار شهیدان گرانقدر مجیب‌الرحمن، محمد و حمیداله نوشیروانی و دارنده نشان ملی ایثار موجب تأثر خاطر شد.

این اسوه صبر و مقاومت که سه فرزند دلبند خود را در دفاع از کیان کشور، تقدیم گلستان ایثار و شهادت کرد و تا آخرین لحظات عمر، پاسدار آرمان‌های والای انقلاب و نظام اسلامی بود، نام نیک خود را در تاریخ این مرزو بوم برای همیشه ماندگار کرد.

اینجانب مصیبت وارده را به مردم شهیدپرور و مقاوم استان سیستان و بلوچستان به ویژه خانواده گرامی این مرحوم تسلیت می‌گویم و برای ایشان علو درجات و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان معزز صبر و سلامتی از درگاه خداوند بزرگ مسئلت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران/ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها