سردار رضایی: توطئه‌های دشمن‌ در دهه اول محرم خنثی شد

کد خبر: 1236024

جانشین فرمانده‌‌ انتظامی کل‌ کشور با بیان اینکه توطئه‌های دشمن‌ در ماه محرم خنثی شد، گفت: ‌هیچ اتفاق منفی در دهه اول محرم رخ نداد درحالی‌که تهدیدات جدی بود و دشمن با تمام قوا به صحنه آمده بود.

سردار رضایی: توطئه‌های دشمن‌ در دهه اول محرم خنثی شد

سردار قاسم رضایی صبح امروز در دیدار با نماینده‌ ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به توطئه‌ها و فتنه‌های جدید دشمنان برای دهه اول ماه محرم اظهار داشت: با وجود همه توطئه‌های دشمن‌ به ویژه در ماه محرم اما کشورمان و مرزهای کشور امن است و با عنایت خدا، کمک دستگاه‌ها و جانفشانی مجموعه انتظامی، هیچ اتفاق منفی در دهه اول محرم رخ نداد درحالی‌که تهدیدات جدی بود و دشمن با تمام قوا به صحنه آمده بود.

جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور تصریح کرد: دشمن درصدد بود به مراسمات عزاداری و توسلات مردم خدشه وارد کند که نه‌تنها اتفاقی نیفتاد و به خواسته شوم خود نرسیدند بلکه آمار جرائم نیز کاهش یافت.

سردار رضایی با بیان اینکه مجموعه انتظامی در صحنه‌ است و در جای جای کشور با سارقان، اشرار و اراذل اوباش، هنجارشکنان و سایر مجرمان برخورد خواهد کرد و در این راه، شهدایی را تقدیم نظام کرده‌ است افزود: هرکدام از این شهدا یک سرمایه برای کشور، انقلاب و افتخار مجموعه انتظامی هستند.

وی با اشاره به مطالبات به‌حق مردم گیلان در حوزه‌های مختلف امنیت، لزوم رعایت احکام الهی و مقابله با هنجارشکنی تصریح کرد: گیلان بیش از 8 هزار شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده است و مردمانی فهیم، مومن و انقلابی دارد که مطالبات به‌حقی دارند و انتظار دارند مسافرانی که برای استفاده از طبیعت خدادادی به این استان سفر می‌کنند، احکام و شئون اسلامی را رعایت کنند و ما نیز مکلف هستیم طبق قانون، پیگیر مطالبات مردم باشیم که به‌جد در دستور کار ما است و این مسئله را تکلیف انقلابی و قانونی خود می‌دانیم.

جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور به رتبه‌های بالای مجموعه انتظامی گیلان در موضوعات مختلف اشاره و بیان کرد: مجموعه انتظامی استان در حوزه‌های مختلف بیش از آنچه که در توان دارند، به صحنه آورده‌اند.

سردار رضایی روند اطاله دادرسی‌ها و عدم تناسب هزینه‌های جرم را دو معضل جدی و از چالش‌های دستگاه قضا، انتظامی و مردم برشمرد و افزود: عدم تناسب هزینه جرم با جرم در همه موضوعات هیچ تاثیری بر کاهش جرم ندارد چراکه مجازات باید تاثیرگذار و بازدارنده باشد در غیر این صورت، باعث تحمیل هزینه‌های زیاد برای کشور و افزایش جرائم خواهد شد لذا انتظار می‌رود این مسئله توسط دولت و مجلس با جدیت دنبال شود و این چالش حل شود.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد