رئیسی در جلسه عصر امروز(یکشنبه، ۱۵ مرداد) هیأت دولت:

حاشیه‌ای که مدیران را از خدمت به مردم بازدارد، خطای راهبردی است

کد خبر: 1237196

رئیس‌جمهور گفت: امروز گرفتار شدن در هر حاشیه‌ای که مدیران کشور را از متن اصلی که همان خدمت به مردم است بازدارد حتما یک خطای راهبردی است.

حاشیه‌ای که مدیران را از خدمت به مردم بازدارد، خطای راهبردی است

سید ابراهیم رئیسی در جلسه عصر امروز(یکشنبه، 15 مرداد) هیأت دولت خطاب به مسئولان بخش‌های مختلف دولت تأکید کرد ضمن پرهیز از گرفتار شدن در امور حاشیه‌ای، همه توجه و تمرکز خود را به گره‌گشایی از مشکلات کشور معطوف کنند.

رئیس‌جمهور، نگاه امیدوارانه، تحول‌خواه و روحیه جهادی و انقلابی مسئولان را متضمن حل مشکلات کشور دانست و گفت:‌ رویکرد کلی حرکت و اقدام مسئولان باید معطوف به باز کردن گره‌ها از مشکلات کشور باشد و در این مسیر نیز نباید گرفتار حاشیه شد.

رئیسی با بیان اینکه امروز گرفتار شدن در هر حاشیه‌ای که مدیران کشور را از متن اصلی که همان خدمت به مردم است بازدارد حتما یک خطای راهبردی است، بر ضرورت پیگیری مصرانه و مستمر مسائل کشور و مطالبات مردم تا حصول نتیجه از سوی مدیران در بخش‌های مختلف تأکید کرد.

رئیس‌جمهور همچنین اقدامات، خدمات و دستاوردهای دولت طی دو سال گذشته را شایسته تبیین و تنویر برای افکار عمومی دانست و با تأکید بر ضرورت حفظ و پاسداری از هنجارهای فرهنگی جامعه، گفت‌: کشف حجاب، هنجارشکنی و شکستن حریم عمومی جامعه است و در عین حال خلاف شرع و قانون نیز می‌باشد و نیاز است با اتکاء به قوانین موجود و همچنین مشارکت عمومی نسبت به رفع آن اقدام شود./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها