اسرائیل هیوم/ ایران بدون بمب هسته‌ای بازدارندگی هسته‌ای دارد

کد خبر: 1237681

یک کارشناس صهیونیستی در گفت‌وگو با اسرائیل هیوم گفت: «هیچ چیز ایرانی‌ها را محدود نمی‌کند، مگر اراده آن‌ها. در واقع آنها بازدارندگی هسته‌ای را بدون داشتن بمب هسته‌ای منعکس می‌کنند.»

اسرائیل هیوم/ ایران بدون بمب هسته‌ای بازدارندگی هسته‌ای دارد

روزنامه صهیونیستی «اسرائیل هیوم» دیروز در گزارشی تاکید کرد که «امنیت ملی اسرائیل در جهتی منفی و خطرناک قرار دارد.»

طبق گزارش پایگاه اینترنتی شبکه «المیادین»، این روزنامه نوشت: وضعیت امروز در مورد برنامه هسته‌ای ایران، خطرناک‌ترین وضعیتی است که اسرائیل با آن مواجه شده است.

«تامیر هیمن»، مدیر موسسه تحقیقات امنیت قومی رژیم و رئیس‌سابق «امان»، به اسرائیل هیوم گفت: «هیچ چیز ایرانی‌ها را محدود نمی‌کند، مگر اراده آن‌ها. در واقع آنها بازدارندگی هسته‌ای را بدون داشتن بمب هسته‌ای منعکس می‌کنند.»

وی در ادامه گفت‌وگو با این رسانه صهیونیستی‌گریزی هم به جنبش حزب‌الله لبنان، مشکل بزرگ صهیونیست‌ها در مرزهای شمالی فلسطین‌اشغالی زده و تصریح کرد: «هم‌اکنون حزب‌الله در وضعیت افزایش اعتماد به نفس قرار دارد.»

این کارشناس صهیونیست البته تصریح کرد که اوضاع در فلسطین انفجاری است‌ و این علاوه‌بر شکاف اخیر اسرائیل است که عمیقاً در نهادهای امنیتی و نظامی نفوذ کرده است.

به گزارش فارس، هیمن در ادامه اذعان کرد: «نیاز فوری به توقف هجمه اصلاحات قضایی که امنیت اسرائیل را با توجه به این چالش‌ها تضعیف می‌کند، وجود دارد. این هیاهو با اظهارات غیرمسئولانه مقامات ارشد نهادهای امنیتی و نظامی، در حال تشدید است.»

گفتنی است پیش‌نویس طرح تغییرات قضایی که توسط کابینه نتانیاهو در ژانویه پیشنهاد شد، باعث ایجاد شکاف شدید و یکی از بزرگ‌ترین جنبش‌های اعتراضی در رژیم صهیونیستی شده است. اعتراضات علیه کابینه «بنیامین نتانیاهو» روز شنبه وارد سی و یکمین هفته متوالی شد و همچنان تأثیرات منفی خود را به ارتش رژیم ‌اشغالگر هم تسریمی‌دهد.

از زمان کشیده ‌شدن بحران اعتراضات به طرح تغییرات قضایی در سرزمین‌های‌اشغالی به ارتش این رژیم، محافل نظامی و مقامات امنیتی تل‌آویو بارها نسبت به حضور و فعالیت‌های جنبش حزب‌الله لبنان در مرزهای شمالی هشدار داده‌اند.

کیهان

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد