مخبر: نمایندگان پشتوانه و بازوی خوبی برای دولت هستند

کد خبر: 1239061

معاون اول رئیس جمهور گفت: خوشبختانه تعامل سازنده‌ای بین دولت و نمایندگان حاکم است و معتقد هستیم نمایندگان خانه ملت پشتوانه و بازوی خوبی برای دولت هستند تا کارها و برنامه‌های کشور با سرعت بیشتری به سرانجام برسد.

مخبر: نمایندگان پشتوانه و بازوی خوبی برای دولت هستند

اعضای فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی در آستانه سالروز بازگشت آزادگان به کشور با محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور دیدار کردند.

مخبر در این جلسه با گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به کشور، گفت: خانواده معظم شهدا، ایثارگران و آزادگان از جایگاه ویژه‌ای نزد ملت ایران برخوردار هستند و همواره در صف نخست حفاظت و حراست از نظام و میهن اسلامی بوده‌اند.

وی از خانواده شهدا و ایثارگران به‌عنوان ظرفیتی بزرگ برای کشور یاد کرد و افزود: متاسفانه آنطور که باید نتوانسته‌ایم از این ظرفیت مهم‌ در توسعه و حرکت‌های پیشران کشور استفاده کنیم که لازم است در این خصوص برنامه‌ریزی جدی صورت گیرد.

معاون اول رئیس‌جمهور در ادامه با اشاره به مسائل و‌ مشکلات پیش روی کشور در زمان آغاز بکار دولت مردمی تصریح کرد: دولت سیزدهم از ابتدا با مشکلات گسترده‌ای در حوزه‌های مختلف مواجه بود که با همت و تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی توانست بخش زیادی از مسائل و تهدیدها را پشت سر بگذارد.

مخبر همچنین با اشاره به روابط نزدیک و صمیمانه میان دولت و مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خوشبختانه تعامل سازنده‌ای بین دولت و نمایندگان حاکم است و معتقد هستیم نمایندگان خانه ملت پشتوانه و بازوی خوبی برای دولت هستند تا کارها و برنامه‌های کشور با سرعت بیشتری به سرانجام برسد.

در این جلسه اعضای فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی نیز هر کدام در سخنانی مسائل و مشکلات پیش روی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را مطرح کردند و سپس به تشریح دغدغه‌ها و کاستی‌ها حوزه‌های انتخابیه خود پرداختند.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها