سرلشکر سلامی: صنعت دفاعی ذهنیت پیش‌تازی دشمنان را شکسته است

کد خبر: 1240022

فرمانده کل سپاه در پیام گرامیداشت روز صنعت دفاعی تاکید کرد: عرصه صنعت دفاعی ایران مقتدر، هنرمندانه ذهنیت دشمنان که خود را پیشگام و یکه تاز علم و فناوری نظامی تصور می‌کردند را شکست.

 سرلشکر سلامی: صنعت دفاعی ذهنیت پیش‌تازی دشمنان را شکسته است

فرمانده کل سپاه در پیام گرامیداشت روز صنعت دفاعی تاکید کرد: عرصه صنعت دفاعی ایران مقتدر، هنرمندانه ذهنیت دشمنان که خود را پیشگام و یکه تاز علم و فناوری نظامی تصور می‌کردند را شکست.

سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی فرا رسیدن 31 مرداد ماه روز صنعت دفاعی کشور را به امیر محمدرضا قرایی آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

فرا رسیدن 31 مرداد ماه "روز صنعت دفاعی کشور" که یادآور حماسه جهاد و اراده مقدس برای تولید قدرت دفاعی بازدارنده و افتخارآمیز ملت عظیم الشأن ایران است را به جنابعالی و یکایک مسئولین، مدیران و کارکنان مومن، فداکار، مجاهد، انقلابی و دشمن شکن وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

گرامیداشت این روز مبارک در امتداد 45 سال گذشته در تراز "یوم الله" همواره خاطره انگیز و فراموش نشدنی بوده و صنایع دفاعی کشور را به عنوان نیروی پیشران صنعت و فناوری ایران عزیز در معرض قضاوت دوست و دشمن قرار می‌دهد که چگونه از فراز مشکلات و اراده‌‌ها و نقشه‌های شوم و خطرناک دشمنان عبور کرده و با پشت سر گذاشتن موانع، به نیازهای خود بدون نگاه به بیگانگان و در اوج شکوه و عظمت پاسخ داده است.

عرصه صنعت دفاعی ایران مقتدر، هنرمندانه ذهنیت دشمنان که خود را پیشگام و یکه تاز علم و فناوری نظامی تصور می‌کردند را شکست و امروز آنان را تماشاگر ساختمان قدرت ناپیدا و بی‌انتهای ایرانیان آن هم در شرایط تحریم و تهدید قرار داده است.

خدای بزرگ را شاکریم تحت تدابیر، منویات و هدایت‌های حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) ،توطئه‌ها و تهدیدهای خطرساز دشمن برای فرزندان ملت ایران در نیروهای مسلح فرصت ساز شد و با گسستن زنجیره مخاطرات و شکوفایی استعدادها، افزایش نرخ رشد و ارتفای تولید قدرت نظامی در کشور توسط متخصصین و دانشمندان وزارت دفاع، ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رقم خورد، به گونه‌ای که از یک سو مایه عزت، افتخار و اقتدار ملی و از سوی دیگر موجبات هراس و وحشت بدخواهان میهن اسلامی فراهم آمد.

با تعظیم به مقام شامخ شهدای عرصه صنعت دفاعی کشور به ویژه شهیدان والامقام وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و تحسین عزم، اراده و به کارگیری فعل "ما می‌توانیم" در خانواده بزرگ آن وزارتخانه، دوام توفیق یکایک مجاهدان قدرت ساز صحنه و آرمان "ایران قوی" و نقش آفرین در "هندسه قدرت نوین جهانی" در صیانت از استقلال، امنیت و تمامیت ارضی کشور و دفاع از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در خیمه "ولایت" و جایگاه خادمی مردمان شریف و قهرمان این سرزمین را از درگاه خداوند متعال طلب می‌کنم./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها